معاون وزیر تعاون:

سامانه ثبت تعاونی افتتاح شد

سامانه ثبت تعاونی افتتاح شد

به گزارش ارتباط با مشتری معاون امور تعاون وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به راه اندازی سامانه جامع و هوشمند تعاون برای تشكیل تعاونی ها اظهار داشت: زمان رسیدگی به درخواست متقاضیان نباید از ۵ وز كاری تجاوز كند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، محمدجعفر كبیری اظهار داشت: با عنایت به اینكه سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی كشور از اوایل آبان به بهره برداری رسیده است، ازاین رو تشكیل تعاونی ها و اتحادیه ها از راه سامانه مذكور بدون احتیاج به رجوع متقاضی به ادارات و به صورت خدمت الكترونیكی انجام می شود.
وی اضافه كرد: مجموع زمان رسیدگی به درخواست متقاضیان و بررسی مدارك آنها را سامانه مذكور نباید از پنج روز كاری تجاوز كند و این مورد به صورت برخط بررسی و در ارزیابی ادارات تعاون استان ها لحاظ می شود.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: تكمیل اطلاعات اعضای شركت ها و اطلاعات تعاونی در سامانه مذكور در اولویت قرار می گیرد و میزان تحقق آن بررسی و در ارزیابی استانی ادارات لحاظ می شود.
كبیری قبل از این هم اعلام نموده بود برای كاهش رجوع فعالان بخش تعاونی به ادارات تعاون، كار و رفاه اجتماعی باید همه مسائل آنها از راه سامانه جامع و هوشمند پیگیری شود.
این سامانه از راه سامانه http: //taavoni.mcls.gov.ir در دسترس می باشد.

1398/08/25
13:47:52
5.0 / 5
4194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری