از سوی وزیر راه و شهرسازی مطرح شد؛

خبر خوش مسكنی برای كارگران، بازنشستگان و اهالی فرهنگ و رسانه

خبر خوش مسكنی برای كارگران، بازنشستگان و اهالی فرهنگ و رسانه

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر راه و شهرسازی از امضای تفاهمنامه هایی برای خانه دار كردن كارگران، بازنشستگان، اهالی فرهنگ، هنر و رسانه با دو وزارت تعاون و فرهنگ و ارشاد اسلامی در آینده نزدیك اطلاع داد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی شامگاه سه شنبه پنجم آذرماه، بعد از امضا و تبادل تفاهمنامه برنامه اجرایی با همتای سوری خود برای تأسیس سه شركت كارفرمای مشترك در حوزه مسكن و هم مهیا كردن شرایط حضور شركت های ایرانی در سوریه، به سوالات خبرنگاران در مورد طرح های این وزارتخانه برای رونق مسكن در كشور پاسخ گفت.
وی با اشاره به اینكه تلاطم های بازار مسكن، متاثر از بخش مسكن نیست، این مورد را متاثر از پول های سرگردانی دانست كه عده ای برای حفظ ارزش به طلا، زمین، مسكن و یا نظایر آن تبدیل می كنند و این شرایط در بازار تلاطم بوجود می آورد.
اسلامی، مهم ترین هدف دولت و وزارت راه و شهرسازی از راه اندازی واحدهای مسكونی را هماهنگی و اجرای این پروژه ها برای فراهم كردن زمینه خانه دار شدن اقشار هدف خواند و تاكید كرد، این وزارتخانه فارغ از هر اتفاقی كه در بازار صورت گیرد، برنامه خویش را دنبال می كند.
وی اضافه كرد: برای مسكن كارگران و بازنشستگان بزودی با وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی تفاهم نامه ای امضا می نماییم كه جزئیات آن تا اندازه زیادی مشابه تفاهم نامه ساخت مسكن برای فرهنگیان است.
وزیر راه و شهرسازی، همینطور از فراهم كردن مقدمات طرحی برای خانه دار كردن اصحاب رسانه، فرهنگ و هنر اطلاع داد و تصریح كرد: به این منظور بزودی تفاهم نامه ای را با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منعقد می نماییم.
پیش از این هم ابراهیم صادقی فر معاون اجتماعی، فرهنگی وزیر كار در گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، از تهیه مدلهای جدید عملیاتی برای تسهیل تأمین مسكن گروه های مختلف كارگری اطلاع داده بود. به قول وی، در این طرح با شناسایی گروه های هدف و اولویت بندی آنها بر مبنای شاخصهای تعیین شده، متناسب با شرایط هر گروه جهت رفع دغدغه مسكن كارگران اقدام خواهد شد.


منبع:

1398/09/09
23:05:27
5.0 / 5
4036
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری