در دیدار مشاور وزیر با استاندار سیستان و بلوچستان اعلام كرد؛

دستور وزیر كار برای رسیدگی به امور سیل زدگان با قید فوریت

دستور وزیر كار برای رسیدگی به امور سیل زدگان با قید فوریت

به گزارش ارتباط با مشتری مشاور وزیر كار، با اشاره به دستور وزیر برای رسیدگی به امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: معلولان، توان خواهان، مددجویان، بازنشستگان و كارگران در اولویت این وزارتخانه هستند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، كریم یاوری به همراه اعضای شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی برای خدمات رسانی هرچه بهتر با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار كردند.
یاوری در این نشست اظهار داشت: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی به تمامی زیر مجموعه های وزارتخانه دستور مؤكد در خصوص بسیج تمام امكانات وزارتخانه برای كمك رسانی فوری و دقیق و عادلانه به سیل زدگان را صادر و تمام زیر مجموعه های وزارتخانه در استان در آماده باش كامل خدمت رسانی با هماهنگی مدیریت ستاد بحران استان به سیل زدگان هستند.
استاندار سیستان و بلوچستان هم ضمن تقدیر و تشكر از وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، حضور مسئولانه مدیران كشوری در جمع هم وطنان سیل زده را دلگرم كننده دانست.
در این دیدار، یاوری نماینده ویژه وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اعلام نمود: شخص وزیر هم علاوه بر حضور مدیران و مسؤلان وزارتخانه در استان به خدمات رسانی با فوریت و سرعت و دقت و عادلانه در میان هم وطنان سیل زده تاكید دارند.
وی اضافه كرد: جامعه مخاطب و هدف وزارتخانه تمامی اقشار صدمه دیده از سیل هستند اما معلولان، توان خواهان، مددجویان، بازنشستگان و كارگران و سایر جامعه هدف و مخاطب وزارتخانه باید در اولویت قرار گیرند.

1398/10/28
14:37:06
5.0 / 5
4055
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری