در پی شیوع كروناویروس در چین و چند كشور دیگر؛

ورود موادغذایی همراه مسافر از چین و كشورهای جنوب شرق آسیا به كشور ممنوع گردید

ورود موادغذایی همراه مسافر از چین و كشورهای جنوب شرق آسیا به كشور ممنوع گردید

به گزارش ارتباط با مشتری رئیس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از ممنوعیت ورود مواد غذایی همراه مسافر از مبداء چین و كشورهای جنوب شرق آسیا به كشور آگاهی داد و اظهار داشت: بازگشت و قرنطینه آن برخی از هموطنان كه در ووهان چین به سر می برند و تمایل به بازگشت دارند، امروز مورد پیگیری قرار|گرفت.


دكتر كیانوش جهانپور در گفت و گو با ایسنا، ضمن تاكید بر اینكه هیچ مورد مشكوكی از كروناویروس در ایران تا این لحظه مشاهده نشده است، از ممنوعیت ورود هرگونه غذا و مواد غذایی همراه مسافر از مبدا چین و كشورهای جنوب شرقی آسیا كه درگیر با این بیماری هستند آگاهی داد.
وی اضافه كرد: بدنبال اقدامات انجام شده درباب پیشگیری و كنترل و مدیریت بیماری كرونا ویروس جدید در تعامل با دستگاه های ذیربط، مقرر شد از ورود هرگونه غذا، مواد یا فرآورده غذایی همراه مسافر از چین به داخل كشور جلوگیری شود.
رییس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت همین طور اضافه كرد: تعدادی از هموطنان مان همچون ۱۵ دانشجوی ایرانی در ووهان چین به سر می برند كه موضوع سلامت آنها و نیز بازگشت و قرنطینه آن تعداد كه تمایل به بازگشت به كشور دارند، امروز توسط معاون بهداشتی وزیر در رابطه با مسولان دیپلماتیك و مسئولان چینی مورد پیگیری قرار|گرفت.
منبع:

1398/11/06
13:22:21
5.0 / 5
3842
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری