معاون وزیر كار اعلام كرد

رعایت پروتكل های بهداشتی در واحدهای تولیدی زیر ذره بین بازرسان

رعایت پروتكل های بهداشتی در واحدهای تولیدی زیر ذره بین بازرسان

به گزارش ارتباط با مشتری معاون وزیر كار اظهار داشت: از برخی از واحدهای تولیدی به منظور رعایت پروتكل های بهداشتی، بازدید می نماییم.به گزاارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، كار و اجتماعی، شاكرمی تصریح كرد: به منظور چگونگی رعایت پروتكل های بهداشتی در زمینه سلامت كارگران، بازدید از تعدادی واحد تولیدی در دستور كار این معاونت قرار گرفته است. در همین راستا، امروز از یك واحد تولیدی و خط تولید مواد ضد عفونی آن بازدید كردیم.
وی اظهار داشت: در این واحد تولیدی با رعایت پروتكل های وزارت بهداشت، همه كارگران، غربالگری اولیه داشتند و بعد آغاز به كار كردند.
معاون روابط كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اضافه كرد: یكی از اقدامات اساسی این واحد تولیدی تبدیل یكی از خطوط تولید خود در كوتاه ترین زمان ممكن به خط تولید مواد ضدعفونی است.
شاكرمی تصریح كرد: تولید این مواد علاوه بر اینكه برای مصرف كارگران خطوط تولید همین جا استفاده می شود، به مناطق محروم و نیازمند هم فرستاده می شود كه این نشان دهنده تعهدات اجتماعی مدیران این واحد تولیدی است.
وی تصریح كرد: با عنایت به این كه در این شرایط كرونایی، حفظ تولید و اشتغال ضروری و از دغدغه های جامعه است، این واحد تولیدی اقدامات مؤثری داشته و هیچ تعدیل نیرویی نكرده است.
شاكرمی با اشاره به اینكه سال جاری از جانب مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده است اظهار داشت: این واحد تولیدی مقدمات خوبی را در این راستا انجام داده است و امیدواریم شاهد جهش تولید در این واحد بعنوان واحد نمونه در جهت شعار سال ۹۹ باشیم.
وی اضافه كرد: امیدواریم دیگر واحدهای تولیدی در جهت سلامت نیروی انسانی این اقدامات پرارزش را داشته باشند.

1399/01/25
16:12:26
5.0 / 5
2875
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری