سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری اعلام كرد

تكذیب بدهی ۴۰۰ میلیاردی ایرلاین ها به مردم

تكذیب بدهی ۴۰۰ میلیاردی ایرلاین ها به مردم

به گزارش ارتباط با مشتری سخنگوی سازمان هواپیمایی كشوری ضمن تكذیب بدهی 400 میلیارد تومانی ایرلاین ها به مردم كه از طرف برخی تشكل ها اعلام شده بود، اظهار داشت: پروازهای داخلی همچنان در وضعیت حداقلی سابق قرار دارد و تنها پروازهای ضروری و پشتیبانی انجام می شود.


رضا جعفرزاده در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ادعای حرمت الله رفیعی، رئیس انجمن دفاتر مسافرتی و گردشگری در خصوص بدهی ۴۰۰ میلیارد تومانی ایرلاین ها به مردم اظهار نمود: قبل از طرح این ادعا اعداد و ارقام دیگری نیز اعلام شده بود و این مقام مسئول اعداد و ارقام بدهی را به شکل کلی اعلام نموده اما این عدد درست نیست و تا کنون مستنداتی درباره آن به سازمان هواپیمایی کشوری ارائه نشده است.
وی با اعلان اینکه ایرلاین های داخلی باید بهای بلیط کنسل شده مردم در روزهای شیوع ویروس کرونا و بعد از دستور وزیر راه و شهرسازی را مسترد کنند، اضافه کرد: هم اکنون تنها پروازهای ضروری و پشتیبانی انجام می شود و هر آنچه که به غیر از این صورت می گیرد زمره پروازهای اقتصادی نمی گنجد البته عادی شدن روند پروازها منوط به تصمیمات و مصوبات ستاد مقابله با کرونا ست.
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه چه زمانی پروازهای حالت عادی در خواهد آمد، افزود: در زمینه پروازهای خارجی مراودات اقتصادی و بازرگانی و شرایط جهانی شیوع ویروس کرونا نقش بسیار مهمی در عادی شدن شرایط دارد. برای بازگشتن روند پروازهای داخلی به به حالت عادی نیز وضعیت شیوع ویروس کرونا در هر یک از شهرها و مراکز استانها اثر گذار است چونکه اگر شهری پذیرای مسافران نباشد، طبیعی است که استقبالی هم از آن نخواهد شد.
جعفرزاده با اعلان اینکه سرعت بازگشت پرواز های داخلی به حالت عادی بستگی به نحوه مدیریت و کنترل ویروس کرونا و نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دارد، اشاره کرد: طبیعی است که صنعت هوانوردی و ایرلاین ها توان و پتانسیلی بالایی برای مقابله با ویروس کرونا و اجرای همه پروتکل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شرایط پسا کرونا را دارند و هیچ مشکلی دراین زمینه وجود ندارد.1399/02/11
21:09:20
5.0 / 5
2886
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , پزشك , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری