معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:

به دنبال تكمیل دو پروژه فاز سوم پایانه كانتینری و اسكله های نفتی بندر شهیدرجایی هستیم

به دنبال تكمیل دو پروژه فاز سوم پایانه كانتینری و اسكله های نفتی بندر شهیدرجایی هستیم

به گزارش ارتباط با مشتری هرمزگان معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، تكمیل دو پروژه فاز سوم پایانه كانتینری و اسكله های نفتی را بعنوان اهداف اصلی سال جهش تولید در بندر شهید رجایی اعلام نمود.محمد راستاد عصر امروز(۱۵ اردیبهشت ماه) در بازدید از پروژه های بندر شهید رجایی اظهار داشت: تکمیل دو پروژه مهم فاز سوم پایانه کانتینری و اسکله های نفتی بندر شهید رجایی بعنوان دو هدف اصلی سال جهش تولید در این بندر محسوب می شوند.

وی افزود: در بازدید امروز آخرین وضعیت و روند اجرای این پروژه ها بررسی گردید تا در صورت نیاز جهت رفع موانع و مشکلات آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اضافه کرد: فاز سوم توسعه پایانه کانتینری بندر شهید رجایی با وضعیت خوب کارگاه بر مبنای زمانبندی تعیین شده در حال اجراست و پیشبینی می نماییم تا قبل از آخر سالجاری در این فاز ۹۰۰ متر اسکله و پسکرانه به بهره برداری برسد.

راستاد خاطرنشان کرد: پروژه اسکله های نفتی هم با تلاش خوبی در حال اجراست و در بازه زمانی تعیین شده طی سالجاری تکمیل خواهند شد.

وی اظهار داشت: به واسطه اجرای این دو پروژه مهم تحول جدی در ظرفیت بندر شهید رجایی در زمینه فعالیتهای تخلیه و بارگیری کانتینری و نفتی را شاهد خواهیم بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه به تعامل خوب سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت راه آهن برای توسعه حمل و نقل چند وجهی در بندر شهید رجایی اشاره نمود و بیان داشت: با این تعامل خوب میزان حمل و نقل کالا و محموله ها از راه ریل در بندر شهید رجایی افزایش یافته و باعث ارتباط بدون واسطه حمل و نقل دریایی و ریلی شده است.

راستاد تصریح کرد: دو مجموعه سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت راه آهن، عزم و اراده جدی برای توسعه این تعاملات و همکاری ها را دارند و هم اکنون بر روی حمل و نقل کالاهای اساسی تمرکز شده و به مرور در جهت سیاست های کلان کشور تلاش می نماییم، حمل و نقل ریلی سهم حداکثری را در جابجایی کالا در بندر شهید رجایی داشته باشد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان هم در این بازدید ضمن عرضه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات مجموعه بنادر استان از آغاز سال ۹۹ تاکنون، تصریح کرد: طی ۴۵ روز نخست سالجاری ۵.۸ میلیون تن کالا در بندر شهید رجایی تخلیه و بارگیری و جابجا شده است.

"اله مراد عفیفی پور" اضافه کرد: بخش عمده ای از این کالاها صادراتی و بالغ بر ۵۰۰ هزار تن هم شامل کالاهای اساسی بوده است و همینطور با همکاری دو مجموعه بنادر و گمرک، رکورد خوبی در ترخیص کالاهای بهداشتی با عنایت به نیاز امروز کشور در بندر شهید رجایی به ثبت رسیده است.

وی تصریح کرد: تمامی پروژه ها و فعالیت ها و عملیات های مختلف تخلیه و بارگیری و ترخیص کالا در بندر شهید رجایی با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه دارد تا اهداف سال جهش تولید را محقق نماییم.منبع:

1399/02/16
23:47:10
5.0 / 5
2541
تگهای خبر: تولید , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری