مردم در خرداد چقدر سفر رفتند؟

مردم در خرداد چقدر سفر رفتند؟

به گزارش ارتباط با مشتری همزمان با كاهش محدودیت تردد بین استانی و از سرگیری سفرهای داخلی بعد از سه ماه تعطیلی به خاطر كرونا، معاون گردشگری اعلام نمود: در فاصله اول تا شانزدهم خردادماه، حدود سه میلیون و ۳۰۰ هزار تردد و چهار میلیون و ۱۸۰ هزار اقامت ثبت شده است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، منبع استخراج این آمارها اعلام نشده است اما ولی تیموری گفته که این آمارها بعد از بازگشایی برخی تاسیسات گردشگری با رعایت پروتکل های بهداشتی، ثبت شده است.
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام نمود که در مجموع ۳۱ استان کشور ۴۲۹ هزار و ۳۲۱ سفر، ۳ میلیون و ۳۰۳هزار و ۶۴۸ تردد و ۴ میلیون و ۱۷۹هزار و ۳۱۸ نفر شب اقامت ثبت شده است.
به قول تیموری، جز مجموعه های آب درمانی، همه تاسیسات گردشگری باز شده اند.
آمارهایی که معاون گردشگری اعلام نموده در بازه زمانی اول تا ۱۶ خردادماه، بعد از کاهش ترددهای بین استانی، درحالی که دو تعطیلی عید فطر و نیمه خردادماه را دربر می گیرد، با وجود هشدارهای مکرر برای پرهیز از سفرهای غیرضروری، ثبت شده است. در این آمارها به مجموع سفرهای ریلی و هوایی اشاره ای نشده است.
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همینطور از فعالیت آژانس های گردشگری از روز یکشنبه، ۱۸ خردادماه خبر داد، این درحالی است که تبلیغ تورهای گردشگری آژانس ها با به انتها رسیدن ماه رمضان و کاهش محدودیت ترددهای بین استانی، از سر گرفته شده بود و به قول آژانس دارها، تورهای گردشگری در تعطیلات نیمه خردادماه برگزار گردید. معاون گردشگری هم قبل از تعطیلات چهاردهم و پانزدهم خردادماه در خبری اعلام نموده بود: محدودیتی برای برنامه ریزی، ساماندهی و اجرای تورهای گردشگری توسط فعالان بخش خصوصی وجود ندارد.
تیموری همینطور اظهار داشت: برای اطمینان از رعایت پروتکل های بهداشتی، از ۱ تا ۱۶ خرداد در مجموع ۲۶هزار و ۲۱۳ بازدید از تاسیسات گردشگری انجام شده است.
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اما به مبحث رسیدگی به شکایت ها و تخلفات تاسیساتی که پروتکل ها را رعایت نکرده اند، اشاره ای نداشته است.1399/03/19
23:22:24
5.0 / 5
2417
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری