مدیركل فرودگاه مهرآباد اعلام كرد:

جزئیات اجرای پروتكل های كرونایی در فرودگاه

جزئیات اجرای پروتكل های كرونایی در فرودگاه

مدیركل فرودگاه بین المللی مهرآباد اعلام نمود: پروتكل های بهداشتی مقابله با كرونا به دقت در همه ترمینال های این فرودگاه اجرایی می شود و با وجود دریافت نكردن هیچ گونه كمكی تابحال بیش از 10 میلیارد تومان دراین زمینه هزینه كرده ایم.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، ابراهیم مرادی در حاشیه بازدید رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از فرودگاه مهرآباد در امتداد نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی اظهار نمود: همه پروتکل های بهداشتی ابلاغ گردیده از طرف ستاد مبارزه با کرونا به دقت اجرایی می شود و با وجود اینکه تابحال هیچ کمکی دریافت نکرده ایم از شروع شیوع این ویروس تا امروز بیش از ۱۰ میلیارد تومان هزینه پرداخت کرده ایم تا این پروتکل ها اجرا شود و ملزومات بهداشتی مانند ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده و حتی دوربین ها و دستگاه های تب سنجی را تهیه نماییم.
وی ادامه داد: از ۳۰ دوربین حرارتی که به شرکت فرودگاه ها داده شده بود سه دوربین سهم فرودگاه مهرآباد بود و مسافران از شروع لحظه ورود یا خروج مورد تب سنجی توسط دوربین های حرارتی یا دستگاه های تب سنجی می شوند و اگر مسافری تب داشته باشد آنرا به اورژانس معرفی می نماییم و بعد از غربالگری های انجام شده روی مسافر در صورت مشکوک یا مبتلا بودن، آن فرد را از سفر منع کرده یا به مراکز درمانی منتقل می نماییم که تابحال گرچه بسیار اندک اما این مسئله مسبوق به سابقه بوده است.
مرادی افزود: هر ۱۲ ساعت مراکز حساس مانند ترمینال ها، برج مراقبت پرواز، مرکز ایمنی آتش نشانی و هر ۷۲ ساعت مراکز اداری ضدعفونی می شوند که مواد ضدعفونی نیز مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته است. البته پاشش مواد ضدعفونی کننده در سالن ها دور از چشم مسافران و در ساعات کم مسافر انجام می شود تا به البسه آنها صدمه ای وارد نشود. در فرودگاه مهرآباد پنج پزشک و اورژانس مستقر داریم که غربالگری ها را به صورت کامل انجام داده و از طرف دیگر به همه مسافران برای رعایت همه پروتکل ها و استفاده کردن از ماسک در تمام لحظات حضور در فرودگاه ها و هواپیماها تذکر می دهیم.
پرخاش کردن برخی مسافران نسبت به تذکرات کرونایی
وی اظهار داشت: ۹۵ درصد مسافران در هنگام ورود به سالن ها پروتکل های بهداشتی مانند استفاده کردن از ماسک را رعایت می کنند و به بقیه تذکرات لازم داده می شود که حدود سه درصد از آنها بعد از تذکر نکات بهداشتی را جدی می گیرند اما حدود دو درصد از مردم به ما پرخاش می کنند.
مدیرکل فرودگاه مهرآباد در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه آیا اطلاعیه اخیر درباره آلوده بودن برخی سالن های فرودگاه مهرآباد به ویروس کرونا و مثبت شدن تست کرونای فضای برخی سالن ها اشاره کرد: این اطلاعیه که بتازگی از طرف استانداری تهران اعلام شده بود و در آن عنوان شد که یکی از مناطق آلوده فرودگاه مهرآباد است، توسط استانداری تکذیب شد و خوشبختانه با وجود نظارت های مکرر تابحال هیچ مسئله ای دراین زمینه به ما به صورت کتبی اعلام نشده است و درباره تست هوای داخل برخی ترمینال های مسافری فرودگاه مهرآباد باید بگویم که خبر آلوده بودن آن به ویروس کرونا نیز حقیقت ندارد.1399/06/19
23:15:48
5.0 / 5
1933
تگهای خبر: آموزش , پزشك , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری