بانك اطلاعاتی تعاونی های ایران شروع به كار كرد

بانك اطلاعاتی تعاونی های ایران شروع به كار كرد

معاون پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون از راه اندازی سامانه باتا (بانك اطلاعاتی تعاونی های ایران) در هفته تعاون آگاهی داد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از اتاق تعاون ایران، علی مطیع جهانی معاون پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران گفت: طبق بند ۱۵ ماده ۵۷ قانون بخش تعاون اتاق تعاون، موظف است نسبت به ایجاد و اداره مرکز آمار و اطلاعات اقتصادی بمنظور انجام وظایف و کارهای خود اقدام نماید. در این راستا اتاق تعاون نسبت به ایجاد سامانه یکپارچه اطلاعاتی بخش تعاون با نام باتا اقدام نموده است.
وی افزود: تابحال بیش از ۲۵۰ هزار شرکت تعاونی در سامانه ثبت شرکت ها، ثبت شده است و باتوجه به همکاری اتاق تعاون با سازمان ثبت شرکت ها، از این تعداد بیش از ۹۰ هزار شرکت تعاونی فعال پایش و در سامانه باتا بارگذاری شده است.
به گفته وی، این بانک اطلاعاتی، مدیریت اطلاعات تمامی اتحادیه ها، تعاونی ها و اتاق های تعاون کشور را درخود جا داده است.
مطیع جهانی درباب اهداف پیش بینی شده سامانه باتا گفت: ایجاد زنجیره اطلاعاتی و شبکه سازی در جهت شناسایی ظرفیت شرکت های تعاونی های فعال و کمک به تعاونی هایی که گرفتار مشکل شده اند همین طور ارائه خدمات مطلوب در حوزه های مختلف نظیر بیمه، مالیات، خدمات فنی و مهندسی و کمک به صادرات غیرنفتی از مهمترین اهداف ایجاد سامانه باتا است.
یادآور می شود؛ اتاق تعاون ایران بمنظور توسعه کمی و کیفی خدمات، نیازمند بکارگیری راهکارهای نوین مدیریتی و فناوری اطلاعات و ارتباطات است. باتوجه به رویکرد اتاق تعاون ایران در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع از اتحادیه ها و تعاونی های کشور توسط این نهاد امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. پس با بهره گیری از امکانات داخلی و حمایت سازمانها و ارگان های مرتبط این اتاق نسبت به تولید و راه اندازی بانک جامع اطلاعات تعاونی های ایران (باتا) اقدام نمود.

1399/06/21
22:22:19
5.0 / 5
1787
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , تعاون , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری