مدیر فرودگاه یاسوج خبر داد

افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج به 5پرواز در هفته بعلاوه برنامه پروازها

افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج به 5پرواز در هفته بعلاوه برنامه پروازها

ارتباط با مشتری: كهگیلویه و بویراحمد مدیر فرودگاه شهدای یاسوج از افزایش پروازهای این فرودگاه از یاسوج- تهران به 5 پرواز در هر هفته آگاهی داد.


«علی محسنیان» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اضافه کرد: یک پرواز شرکت ماهان و دو پرواز جدید از طرف شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) اضافه می شود.
وی با اعلان اینکه نخستین پرواز شرکت هواپیمایی هما پنجشنبه ۱۷ مهر ماه در استان برقرار می شود، اظهارکرد: از پیگیری های استاندار و مسئولان استانی جهت افزایش پروازهای این فرودگاه تشکر می کنم.
وی اظهارکرد: بنا به اعلام شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) دو پرواز در ایام سه شنبه و پنجشنبه در راه تهران- یاسوج و بلعکس با ناوگان ایرباس A۳۱۹ خود صورت خواهد گرفت.
مدیر فرودگاه شهدای یاسوج اشاره کرد: پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان با هواپیمای جت BAE RJ از تهران به مقصد یاسوج و بالعکس برای روزهای شنبه و چهارشنبه همچنان طبق روال گذشته برقرار خواهد بود و یک پرواز دیگر در روز دوشنبه هر هفته نیز توسط این شرکت برقرار می شود.
محسنیان با اعلان اینکه از ۱۶ مهر ماه ۹۹ این افزایش پروازها اجرا می شود، اشاره کرد: استمرار پروازها به استقبال مردم و دستگاه های اداری و دولتی بستگی خواهد داشت.
وی با اعلان اینکه پروازهای شرکت ماهان شنبه ها ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه از تهران و ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه از یاسوج، دوشنبه ها از ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه از تهران و ساعت ۱۴ و ۱۰ و چهارشنبه ها ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه از تهران و ساعت ۱۴ و ۵۰ دقیقه از یاسوج انجام می شوند، افزود: در ایام سه شنبه نیز پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (هما) از تهران ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه و از یاسوج ۱۲ و ۳۵ دقیقه و روزهای پنجشنبه ساعت ۹ و ۱۵ دقیقه از تهران و ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه از یاسوج خواهد بود.
گفتنی است که پروازهای فرودگاه یاسوج بعد از سقوط هواپیمای ۳۷۰۴ با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده و چندین ماه نیز فرودگاه تعطیل و پروازها انجام نمی شد.
لازم به ذکر است که برنامه پروازهای فرودگاه یاسوج از مقصد تهران به یاسوج و بلعکس به شرح زیر است؛

منبع:

1399/07/14
15:14:43
5.0 / 5
1579
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری