خبر تكمیلی، رئیس بنیاد مسكن:

سال جاری 110 هزار واحد مسكن روستایی در كشور راه اندازی می شود

سال جاری 110 هزار واحد مسكن روستایی در كشور راه اندازی می شود

به گزارش ارتباط با مشتری همدان رئیس بنیاد مسكن كشور با اشاره به اینكه برپایه طرح مسكن روستایی راه اندازی سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسكونی در روستاهای كشور در برنامه بنیاد مسكن قرار دارد، اظهار داشت: تا آخر سال جاری ۱۱۰ هزار واحد مسكن روستایی در كشور راه اندازی خواهد شد.


علیرضا تابش دوشنبه ۱۴ مهرماه در آیین بهره برداری از ۸۱۱ طرح هادی کشور که به صورت ویدئوکنفرانسی توسط رئیس جمهور افتتاح شد، اظهار نمود: امروز ۱۰۶ واحد مسکن روستایی با پرداخت ۳۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در سطح کشور به بهره برداری می رسد.
وی خاطرنشان کرد: طرح عمران و بهسازی روستاها تحت عنوان طرح هادی، در ۸۱۱ روستای کشور امروز به بهره برداری می رسد که بیشتر از ۲۷۸ میلیارد تومان اعتبار دربر دارد.
رئیس بنیادمسکن کشور با اشاره به طرح سنددار کردن خانه های روستایی، تصریح کرد: ۵۹۲هزار جلد سند به روستاییان داده شده که امروز هم ۲۸ هزار و ۹۸۱ جلد سند به روستاییان داده می شود.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، ۸۱۱ طرح هادی در سطح روستاهای کشور با اعتباری افزون بر ۲۸۷۸ میلیارد ریال امروز به صورت ویدئوکنفرانسی در روستای حیدره دارلامام همدان راه اندازی شد.
همچنین ۱۰۶ هزار و ۲۹۴ واحد مسکونی در چارچوب طرح ویژه بهسازی ونوسازی مسکن روستایی با اعتباری افزون بر ۲۹هزار و ۴۷۲ میلیاردریال در این آیین به بهره برداری رسید.
۲۸هزار و۹۸۱ فقره سند روستایی امروز با حضور رئیس بنیاد مسکن کشور، استاندار و مدیران استانی و شهرستانی به صورت ویدئوکنفرانسی توسط رئیس جمهور راه اندازی شد.
تهیه طرح و اجرای بافت با ارزش با ۲۱ هزار و ۵۰۶ میلیون ریال و صدور ۱۶۴ جلد سند ماکیت روستایی و نوسازی و بهسازی ۴۹ واحد روستایی همچون اقدامات بنیاد مسکن در روستای حیدره دارالامام همدان بوده است.
روستای حیدره دارالامام یکی از روستاهای دهستان سیمینه رود از توابع بخش مرکزی شهرستان بهار است که در ۲۷ کیلومتری جنوب غربی این شهر واقع شده است.
براساس سرشماری سال۹۵ این روستا دارای ۱۷۷ خانوار و ۵۳۲ نفر جمعیت است.
منبع:

1399/07/15
23:22:07
5.0 / 5
1612
تگهای خبر: تسهیلات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری