رییس سازمان هواپیمایی خبر داد

آخرین اخطار به ایرلاین های متخلف كرونایی

آخرین اخطار به ایرلاین های متخلف كرونایی

به گزارش ارتباط با مشتری رئیس سازمان هواپیمایی كشوری اعلام نمود: چند ایرلاین با وجود تذكرهایی كه دریافت نمودند قصورهایی در زمینه رعایت كردن پروتكل های بهداشتی و عرضه خدمات در این حوزه داشته اند و در این حوزه تا ابتدای آبان ماه فرصت دارند نسبت به اصلاح مواردی كه به آنها سفارش شده است، اقدام نمایند.


تورج دهقانی زنگنه در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: شرکت های هواپیمایی که بابت قصور در رعایت کامل پروتکل های بهداشتی سفارش شده از جانب ستاد ملی مقابله با کرونا تذکر دریافت کرده اند و باردیگر نسبت به آن بی توجهی کردند باید بدانند که بر مبنای آخرین هشداری که به آنها داده شده تا ابتدای آبان ماه فرصت دارند تا این نقیصه ها را اصلاح کنند در غیر این صورت برخورد لازم با آنها خواهد شد.
وی ادامه داد: اگر هشدارهای لازم تا تاریخ مذکور توسط ایرلاین های داخلی جدی گرفته نشود، ضمن معرفی آنها به مراجع قضایی و لغو مجوزهای پرواز شرکت های متخلف، از راه رسانه ها، آنها را به مردم هم معرفی می نماییم.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری افزود: یکی از نکات و تذکراتی که به ایرلاین ها داده ایم این است که بسته های بهداشتی مانند ماسک به مسافران نمی دهند و مردم هم گزارش این تخلف را به سازمان هواپیمایی داده اند. جالب تر اینکه برخی ایرلاین ها در پاسخ به تذکر و اخطار سازمان اعلام نمودند که با عنایت به الزامی شدن استفاده از مساک به مسافران بسته بهداشتی نمی دهیم و خودشان باید ماسک داشته باشند اما به آنها گفته ایم که در شرایطی که کترینک و عرضه برخی خدمات در شرایط کرونایی حذف شده و پول ماسک و بسته های بهداشتی در نرخ بلیت محاسبه شده است باید آنرا به مردم بدهند.
دهقانی زنگنه تصریح کرد: اگر این گونه تخلفات از جانب ایرلاین ها از آغاز آبان ماه ادامه داشته باشد و در بازرسی های خود و گزارش مردم به آنها اشاره ای شود، برخوردهای لازم صورت خواهد گرفت.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، هفته گذشته روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نمود: در جهت لزوم اجرای مقررات ابلاغی این سازمان در مورد رعایت کامل کلیه پروتکل های بهداشتی در پروازها و گزارش وزارت بهداشت در خصوص شکایت مسافرین از پروازهای دو شرکت هواپیمایی و با عنایت به تذکرات سازمان، آخرین اخطار به این شرکت ها ابلاغ گردید. در صورت استمرار عدم رعایت مقررات ابلاغی مندرج در شیوه نامه ۱۹۰۰ سازمان هواپیمایی کشوری، ضمن لغو کلیه مجوزهای پروازی، نسبت به ارجاع تخلفات شرکت های مذکور به مقام قضایی اقدام خواهد شد.
منبع:

1399/07/19
20:49:20
5.0 / 5
1766
تگهای خبر: خدمات , شركت , كشور , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری