رئیس سازمان راهداری اعلام كرد

آمادگی برای دوركاری كارمندان در دروان كرونایی

آمادگی برای دوركاری كارمندان در دروان كرونایی

به گزارش ارتباط با مشتری به دنبال مصوبه اخیر دولت برای دوركاری در دوران كرونا، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: آمادگی كامل برای اجرای مصوبات دولت و ستاد ملی كرونا را در این حوزه داریم و الان برخی كارمندان به علت داشتن بیماری زمینه ای یا نوزاد در حال انجام وظایف خود به صورت دوركار هستند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، با عنایت به گسترش شیوع کرونا در کشور و بالا رفتن آمار مبتلایان و جانباختگان در هفته های گذشته، به تازگی دولت مصوبه ای درباره دورکاری کارمندان ابلاغ نمود.
جمشید انصاری - رئیس سازمان اداری و استخدامی - در گفتگو با ایسنا در اینباره اظهار داشت: اعلام تعطیلی هیچ ارتباطی به سازمان اداری استخدامی ندارد، بلکه مرتبط به ستاد ملی کرونا است و اگر ستاد مقابله با کرونا تهران پیشنهادات خویش را به ستاد ملی بدهد، این مورد در آن ستاد بررسی می شود.
وی با اشاره به فراهم بودن امکان دورکاری کارکنان ادارات تصریح کرد: در دولت مصوبه ای در زمینه شرایط دورکاری کارکنان دولت وجود داشت که بعد از انتشار کرونا اصلاحاتی در آن انجام و به دستگاه ها ابلاغ گردید. تنها شرطی که در این مصوبه وجود دارد، فراهم بودن زیرساخت انجام دورکاری در دستگاه مربوطه است.
در این حوزه عبدالهاشم حسن نیا - رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای- در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و مصوبات دولت، آمادگی کامل برای اجرای مصوبه دورکاری کارمندان را در سازمان راهداری داریم چون که زیر ساخت های آن فراهم است.
وی ادامه داد: کارمندان می توانند از راه اتوماسیون و از منزل خود همه امور اداری مربوط به این سازمان را انجام دهند و ازاین رو هیچ مشکلی در زمینه اجرای مصوبه دورکاری نداریم و از هفته آینده این برنامه ابلاغی اجرایی می شود.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه دورکاری بیشتر در مراکز استانی قابلیت اجرایی دارد تا ستاد مرکزی سازمان، اظهار داشت: پیش از این هم افرادی که بیماری های زمینه ای داشتند یا دارای نوزاد بودند را بر مبنای همین مصوبات دورکار کردیم و در این میان عده ای از کارمندان سازمان راهداری در حال انجام وظایف به صورت دور کاری هستند.

سفر نروید
حسن نیا همینطور درباره تأثیر سفر بر شیوع کرونا اعلام نمود: بر مبنای آمارهای دریافت شده از مرکز مدیریت راه های کشور رابطه مستقیم و معناداری بین سفرهای مردم و شیوع کرونا وجود دارد، چون که در هر بازه زمانی مردم کمتر مسافرت می روند و در خانه می مانند شاهد کاهش آمارهای مبتلا شدن هستیم و هر هفته ای به علت تعطیلات مردم سفرهای بین استانی خویش را می افزایند میزان مبتلا شدن و نرخ مرگ و میر ناشی از شیوع کرونا در کشور افزایش می یابد.
وی تصریح کرد: از مردم انتظار می رود با عنایت به این که دغدغه همه مسؤلان کنترل ویروس کرونا در کشور است به سفارش های بهداشتی توجه ویژه ای کنند و تا زمانی که این ویروس کنترل نشده است، به مسافرات نروند.
منبع:

1399/08/02
17:55:33
5.0 / 5
1839
تگهای خبر: كارمندان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری