وضعیت بازار كار استرالیا بهتر شد

وضعیت بازار كار استرالیا بهتر شد

به گزارش ارتباط با مشتری نرخ بیکاری استرالیا به کمترین سطح هفت ماه اخیر رسید.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از تریدینگ اکونومیکس، مرکز آمار هلند اعلام نمود که شمار بیکاران این کشور تا آخر ماه دسامبر با ۱۰ هزار نفر کاهش به ۳۶۸ هزار نفر رسید تا بدین ترتیب نرخ بیکاری با ۰.۱ درصد کاهش نسبت به ماه قبل به سطح ۳.۹ درصدی برسد که کمترین نرخ بیکاری این کشور در طول هفت ماه اخیر به حساب می آید.
طی این مدت شمار شاغلان هلندی ۲۰ هزار نفر بیشتر شده و به ۹ میلیون و هزار نفر رسیده است. نرخ مشارکت هم که نسبت جمعیت شاغل در بازه سنی ۱۵ تا ۶۴ سال را اندازه می گیرد به ۶۷.۵ درصد افزوده شده که ۰.۱ درصد بیشتر از رقم ثبت شده برای ماه قبل بوده است.
متوسط نرخ بیکاری هلند در بازه زمانی ۲۰۰۳ تا ۲۰۲۰ معادل ۵.۱۸ درصد بوده که بالاترین رقم ثبت شده در ارتباط با فوریه ۲۰۱۴ با ۷.۹ درصد و کمترین نرخ ثبت شده هم در ارتباط با مارس ۲۰۲۰ با ۲.۹ درصد بوده است.
از طرفی اما نرخ بیکاری در استرالیا تا آخر ۱۲ ماه منتهی به دسامبر با ۰.۲ درصد کاهش نسبت به بازه مشابه منتهی به ماه قبل به ۶.۶ درصد رسید که این رقم، ۰.۱ درصد کمتر از نرخ قبلی مورد انتظار و کمترین نرخ بیکاری ثبت شده در استرالیا در هفت ماه اخیر بوده است.
طی این مدت شمار شاغلان تمام وقت استرالیایی ۸۴ هزار نفر بیشتر شده و به هشت میلیون و ۷۲۵ هزار نفر رسیده است. شمار بیکاران این کشور تا آخر این ماه هم با ۳۰ هزار و ۱۰۰ نفر کاهش به ۹۱۲ هزار و ۵۰ نفر رسید.
نرخ مشارکت هم که نسبت جمعیت شاغل در بازه سنی ۱۵ تا ۶۴ سال را اندازه می گیرد به ۶۶.۲ درصد افزوده شده که ۰.۱ درصد بیشتر از رقم ثبت شده برای ماه قبل بوده است. این نرخ مشارکت ۰.۱ درصد بیشتر از پیشبینی قبلی کارشناسان بود.
منبع:

1399/11/05
21:50:58
0.0 / 5
688
تگهای خبر: بازار , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری