معاون سازمان هواپیمایی كشوری:

قیمت بلیت هواپیما تا اختتام نوروز 1400 افزایش نمی یابد

قیمت بلیت هواپیما تا اختتام نوروز 1400 افزایش نمی یابد

به گزارش ارتباط با مشتری معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه شرکت های هواپیمایی درخواست افزایش قیمت بلیت هواپیما برای عید 1400 و ایام نوروز را دارند، اعلام نمود: باتوجه به شرایط کنونی اجازه افزایش قیمت به ایرلاین ها داده نمی گردد و برنامه ای برای آن نداریم.


ابوالفضل جلالی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: گرچه ایرلاین ها باردیگر درخواست افزایش قیمت بلیت هواپیما را برای تعطیلات نوروزی پیش رو دارند اما هم اکنون شرایط به شکلی نیست که امکان چنین تغییرات قیمتی وجود داشته باشد و به هیچ وجه مجوز افزایش قیمت بلیت هواپیما تا بعد از تعطیلات نوروزی صادر نخواهد شد.

وی افزود: اگر شرکت هواپیمایی سقف قیمتی مصوب موجود را برای نرخ بلیت هواپیما رعایت نکند در رصدهای مستمری که داریم متوجه تخلف دراین زمینه خواهیم شد و با شرکت هواپیمایی مورد نظر برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه اجازه تخلف به شرکت های هواپیمایی داده نخواهد شد، اظهار نمود: شاید نرخ کنونی بلیت هواپیما باتوجه به شرایط اقتصادی موجود برای ایرلاین ها به صرفه نباشد، اما شرایط کنونی به شکلی نیست که دیگر امکان افزایش قیمت بلیت هواپیما وجود داشته باشد و نمی توانیم چنین اجازه ای به شرکت های هواپیمایی بدهیم و برنامه ای برای بالارفتن قیمت بلیت هواپیما نداریم.

به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، در ایام پایانی آبان ماه امسال با تصویب شورای عالی هواپیمایی کشوری قیمت بلیت هواپیما ۱۰ درصد افزایش یافته و محدودیت حداقل قیمت ها از نرخ نامه قبلی (خردادماه ۱۳۹۹) حذف شد که البته مورد انتقاد خیلی از مسافران و مردم قرار گرفت.
منبع:

1399/11/18
20:49:15
0.0 / 5
807
تگهای خبر: اقتصاد , شركت , قیمت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری