مدیرعامل شركت فرودگاه های كشور

راه اندازی 3300 میلیارد ریال پروژه امروز در فرودگاه كرمان

راه اندازی 3300 میلیارد ریال پروژه امروز در فرودگاه كرمان

به گزارش ارتباط با مشتری کرمان مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: در دهه فجر امسال پروژه هایی به ارزش 8000 میلیارد ریال در سطح فرودگاه های کشور بهره برداری شد که سهم استان کرمان 3300 میلیارد ریال است.


"سیاوش امیرمکری" بامداد امروز ۲۰ بهمن ماه در مراسم افتتاح پروژه های توسعه فرودگاه کرمان با حضور وزیر راه و شهرسازی اظهار نمود: پنج فرودگاه در سطح استان کرمان ظرفیت اعزام و پذریش دو و نیم میلیون مسافر در سال را دارد و در عمل سالیانه حدود یک میلیون مسافر در سطح استان کرمان از فرودگاه ها استفاده می نمایند.
وی ادامه داد: در دهه فجر امسال پروژه هایی به ارزش ۸۰۰۰ میلیارد ریال در سطح فرودگاه های کشور بهره برداری شد که سهم استان کرمان ۳۳۰۰ میلیارد ریال است.
امیرمکری اشاره کرد: امروز باند اصلی(جدید) فرودگاه کرمان به طول ۳۸۴۰ متر و امکان پذیرش هواپیماهای پهن پیکر بهره برداری شد و باند قدیمی فرودگاه بعنوان تاکسی وِی و در وضعیت اضطراری مورد استفاده قرار می گیرد.
وی با اشاره به اینکه ارتقاء ایمنی در فرودگاه را با اجرای پروژه های جدید خواهیم داشت، بیان کرد: ترمینال داخلی فرودگاه کرمان با ۷۷۰۰ متر زیربنا و ظرفیت یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر مسافر امروز بهره برداری شد.
مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور اظهار نمود: ۴۵ هزار مترمربع محوطه سازی در فرودگاه کرمان انجام شده که ظرفیت پارک ۵۴۰ خودرو را دارد.
وی اظهار داشت: کرمان می تواند بعنوان هاب منطقه ای جنوبشرق برای پروازهای بین المللی و منطقه ای بیش از پیش نقش آفرینی کند.
امیرمکری اشاره کرد: طی دو سال قبل حدود ۴۵۰۰ میلیارد ریال در فرودگاه های استان کرمان هزینه شده و در بعضی فرودگاه ها، نبود دیوارهای حفاظتی یکی از نگرانی ها بود که قرارداد اجرای پروژه ها منعقد شده و در حال اجراست و پیگیر هستیم سریع تر صورت گیرد.
وی بیان کرد: پروژه هایی که امروز در فرودگاه کرمان بهره برداری می شود، جزو پروژه های رکورد دار زمان اجرا در کشور می باشند.
منبع:

1399/11/20
13:35:31
0.0 / 5
818
تگهای خبر: شركت , كشور , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری