پیشبینی وضعیت جاده ها در آخرین روز تعطیلات نوروزی

پیشبینی وضعیت جاده ها در آخرین روز تعطیلات نوروزی

به گزارش ارتباط با مشتری برپایه ارزیابی های صورت گرفته طی ساعات باقی مانده امروز و فردا ترافیک نیمه سنگین در اغلب محورهای شمالی پیشبینی می شود و در بعضی مقاطع و ساعات هم ترافیک سنگین تر خواهد شد؛ چون که در ساعات پیش رو مردم به تدریج به تهران بازخواهند گشت.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، برپایه آمار و اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور، امروز وضعیت ترافیکی محورهای شمالی کشور روان بوده و طی ساعات پیش رو تا ساعت حدود ۲۰ ترافیک نیمه سنگینی در اغلب محورهای شمالی همچون چالوس، هراز و قزوین – رشت پیشبینی می شود.
جاده چالوس
ارزیابی ها و برآوردها نشان داده است که فردا ۱۳ فروردین ماه جاده چالوس شاهد ترافیک نیمه سنگینی در ساعات ۸ بامداد تا ۲۲ باشد که البته اوج این ترافیک از ساعت ۱۷ تا ۱۹ فرداست. همینطور برای پس فردا (شنبه ۱۴ فروردین ماه) هم ترافیک نیمه سنگینی در ساعات ۸ تا ۱۲ پیشبینی شده است.
محور هراز
یکی دیگر از محورهای پرترافیک احتمالی برای فردا محور هراز است که از ساعت ۱۲ تا ۲۲ احیانا ترافیک نیمه سنگینی را شاهد باشد و در بعضی مقاطع ترافیک سنگین تر خواهد شد. البته از ساعت ۱۶ تا ۱۸ فردا ترافیک در مقاطعی از محور هراز به سمت تهران سنگین تر خواهد شد و ساعاتی از روز شنبه هم وضعیت ترافیکی در این محور شمالی نیمه سنگین پیشبینی شده است.
جاده فیروزکوه
جاده فیروزکوه یکی از محورهایی است که ترافیک سنگین برای آن پیشبینی نشده است و تنها از محدوده امین آباد تا تهران در ساعات ۱۶ تا ۲۴ فردا ترافیک قدری سنگین تر خواهد شد، اما همواره وضعیت ترافیک پیشبینی شده برای این محور طی ۲۴ ساعت روز ۱۳ فروردین ماه نیمه سنگین است.
محور قزوین – رشت
در محور قزوین – رشت هم در راه بازگشت به سمت تهران وضعیت ترافیکی طی ۲۴ ساعت روز آتی نیمه سنگین خواهد بود و در محور قزوین – رشت در ساعت ۱۷ تا ۲۱ و در محور قزوین – کرج در ساعات ۱۷ تا ۲۰ و در محدوده های ساعات ۱۷ تا ۲۰ فردا ترافیک سنگین تر خواهد شد.
البته با عنایت به گسترش شیوع کرونا طی روزهای گذشته و ایجاد محدودیت های جدید تردد به نظر نمی رسد امروز و فردا ترافیک سنگینی را مانند سالهای گذشته در این ایام تجربه نماییم، چون که بیشترین تردد امسال در روز ششم فروردین ماه به ثبت رسید که بالابودن شیب تخلیه خودرو های غیربومی از استان های مختلف به مقاصدشان بخصوص به سمت استان های تهران و البرز حاکی از این مسئله است.
منبع:

1400/01/13
22:27:50
0.0 / 5
400
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری