وزیر دارایی عراق:

مطالبات برق و گاز ایران از عراق پرداخت می شود

مطالبات برق و گاز ایران از عراق پرداخت می شود

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر دارایی عراق در دیدار با وزیر تعاون ایران به مطالبات برق و گاز ایران از عراق اشاره نمود و اظهار داشت: این مطالبات به زودی پرداخت می شود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در مسافرت خود به کشور عراق با «علی عبدالامیر علاوی» وزیر دارایی این کشور ملاقات و گفتگو کرد. در این دیدار بر توسعه دانش و انتقال تجربیات در حوزه های مختلف، امضای موافقتنامه «اجتناب از مالیات مضاعف»، گسترش همکاریهای بیمه ای و گمرکی بین ایران و عراق تاکید گردید.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشورمان با اشاره به اشتراکات فراوان، همجواری و همسایگی دو کشور، آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای تبادل تجارب در حوزه های مختلف خصوصاً موضوعات در رابطه با وزارتخانه تحت اختیارش اعلام نمود.
مطالبات برق و گاز ایران از عراق پرداخت می شود
در ادامه این دیدار، علی عبدالامیر علاوی وزیر دارایی عراق نیز اظهار داشت: ایران در زمینه های مختلف خصوصاً توسعه منابع و آموزش نیروی انسانی از تجارب خوب و بهادار ای برخوردارست و ما برای رشد، رونق و پیشبرد اقتصاد عراق از آن استقبال می نماییم.
علاوی، همین طور به مطالبات برق و گاز ایران از عراق اشاره نمود و اظهار داشت: این مطالبات به زودی پرداخت می شود.
وی ابراز امیدواری کرد: با امضای توافق نامه ای همه جانبه، روابط اقتصادی و مالی بین دو کشور بیش از پیش گسترش یابد و زمینه شکوفایی اقتصاد عراق و بهره مندی ایران برقرار شود.
وزیر دارایی عراق همین طور با اشاره به میراث غنی و باارزش کشورمان عنوان کرد: ما از ایده های ایران در زمینه های فنی و حرفه ای، تأسیس مدارس آموزش مهارتی، صنایع دستی و میراث فرهنگی استقبال می نماییم.


منبع:

1400/01/30
20:33:35
0.0 / 5
510
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری