وزیر راه و شهرسازی:

یزد با توسعه حمل و نقل می تواند آینده خوبی در گردشگری داشته باشد

یزد با توسعه حمل و نقل می تواند آینده خوبی در گردشگری داشته باشد

به گزارش ارتباط با مشتری یزد وزیر راه و شهرسازی یزد ضمن اشاره به اقدامات توسعه بخش یزد به وی‍ژه توسعه ی مسیرهای حمل و نقل استان، اظهار داشت: یزد با پیشتازی در این عرصه بطور قطع می تواند در صنعت توریسم هم جایگاه قابل توجه و آینده ی خوبی داشته باشد.


«محمد اسلامی» در جریان سفر دیروزش به یزد، در گفت وگوی کوتاهی با خبرنگار ایسنا ضمن بیان این که یزد یکی از استان های سرآمد کشور در حوزه طرح های در ارتباط با ایجاد راه است، اظهار نمود: یزد یکی از استان های شاخص و دارای طرح های در ارتباط با توسعه راه های ارتباطی هوایی، ریلی و زمینی است و حرف های زیادی برای گفتن دارد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه گردشگری، صنعتی وابسته به توسعه مسیرهای حمل و نقل است، خاطرنشان کرد: یزد با پیشتازی در حوزه توسعه مسیرهای حمل و نقل شامل هوایی، ریلی و جاده ای اساسا می تواند در صنعت توریسم هم جایگاه قابل توجه و آینده خوبی داشته باشد.
توسعه زیرساخت های وابسته به حمل و نقل از اقداماتی است که یزد در این حوزه اقدامات شایان توجهی را انجام داده و توسعه حمل و نقل ریلی و خصوصا ایجاد خط راه اهن یزد - اقلید جزو یکی از این اقدامات اثرگذار است؛ هرچند «محمدعلی طالبی» استاندار یزد هم علاوه بر نوید توسعه حمل نقل ریلی خبر از تقویت و توسعه حمل و نقل هوایی استان داده است.
منبع:

1400/02/20
23:31:25
0.0 / 5
367
تگهای خبر: صنعت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری