علیزاده در موافقت با وزیر پیشنهادی كار:

عبدالملکی نگاه مثبتی به ظرفیت های داخلی در حل مشکلات کشور دارد

عبدالملکی نگاه مثبتی به ظرفیت های داخلی در حل مشکلات کشور دارد

نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عبدالملکی در حوزه اقتصاد مقاومتی و اقتصاد اسلامی صاحب نظر است و نگاه مثبتی به ظرفیت های داخلی در حل مشکلات کشور بخصوص حوزه اشتغال دارد.


دریافت 12 MB
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، بهزاد علیزاده در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با گزینه پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: حجت الله عبدالملکی دو عنصر تجربه و جوانی را در کنار هم دارد و فردی متخصص، متعهد و فسادستیز است.
وی بیان نمود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از بزرگترین، مهم ترین و پیچیده ترین وزارت خانه های دولت می باشد و اساسا دارای چالش های زیادی است که حل آن احتیاج به یک برنامه اساسی دارد.
نماینده مردم دهلران در مجلس خاطرنشان کرد: در صورتیکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خوبی اداره شود، می تواند منجر به رفع مشکل اشتغال شود. این وزارت خانه دارای سازمان ها و هلدینگ های بسیار زیادی است که بخش مهمی از اشتغال کشور را هم شامل می شود. فردی باید عهده دار این وزارت خانه شود که برنامه محور، سخت کوش و پاک دست باشد که عبدالملکی بعنوان یکی از جوان ترین وزرای دولت، در حوزه اقتصاد مقاومتی و اقتصاد اسلامی صاحب نظر است و نگاه مثبتی به ظرفیت های داخلی در حل مشکلات کشور بخصوص حوزه اشتغال دارد.
علیزاده تاکید کرد: وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارای سوابق و تجربیات بسیار خوبی است و فردی اهل تعامل است بگونه ای که در هر جایی که کار کرده، سبب پویایی آن مجموعه شده است.
وی ضمن اشاره به برنامه های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی متذکر شد: عبدالملکی برنامه هایی برای بهبود فضای کسب و کار، پشتیبانی از بنگاه های اقتصادی، توسعه ظرفیت های اشتغال در فضای مجازی، تخصص گرایی و شایسته سالاری، شفافیت کامل و گزارش دهی درباره عملکرد شرکت ها، هلدینگ ها و سازمان های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارد.
نماینده مردم دهلران در مجلس تاکید کرد: انتظار ما از عبدالملکی آن است که در صورت کسب رأی اعتماد از مجلس در انتصابات این وزارت خانه و شرکتهای وابسته به آن دقت کافی داشته باشد تا این هلدینگ ها و شرکت ها، حیاط خلوت برخی افراد نشود و وی حتما باید بر فعالیتهای اقتصادی این صندوق ها نظارت کامل داشته باشد.1400/06/03
15:35:47
0.0 / 5
168
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری