وزیر راه و شهرسازی خبر داد

کاهش ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما از امروز

کاهش ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما از امروز

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر راه، مسکن و شهرسازی از کاهش ۱۵ درصدی قیمت بلیت هواپیما از امروز اطلاع داد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، رستم قاسمی در حاشیه اجرای رزمایش زمستانی پلیس در جاده ها که قبل از ظهر امروز برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران از طرح وزارت راه برای نوسازی ناوگان حمل و نقل در کشور اطلاع داد و اظهار داشت: ۳۶۰ هزار کامیون در کشور تردد می کنند که درصد قابل توجهی از آنها وضعیت مناسبی به لحاظ فرسودگی ندارند. ناوگان ریلی ما هم در همین وضعیت است و در همین راستا طرح جامع نوسازی ناوگان حمل و نقل در کشور به اجرا درخواهد آمد و ما اعلام کردیم که باید طی چند سال پیش رو این نوسازی ها صورت گیرد.
قاسمی در مورد اجرای طرح هوشمند محدودیت های کرونایی هم اظهار داشت: ما اعلام نموده ایم که افرادی که بنا دارند تا از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند حتما واکسن کرونا را تزریق کرده باشند.
وزیر راه در پاسخ به پرسشی درباره ی قیمت بلیت هواپیما اظهار نمود: ما تاکید کردیم که هواپیماها باید از ۶۰ درصد ظرفیت شان در روزهای کرونا استفاده کنند. البته در مورد افزایش قیمت هم سال جاری و پیش از آغاز به کار دولت سیزدهم افزایش قیمت بلیت هواپیما را داشتیم که این مورد در ارتباط با تورم بود.
وی افزود: اما ما تصمیم گرفتیم که از امروز قیمت بلیت هواپیما ۱۵ درصد کاهش پیدا کند که این مورد از امروز اجرایی شد.
قاسمی در مورد استفاده از گاردریل های استاندارد در حاشیه جاده ها هم اظهار داشت: بروزرسانی و مناسب سازی گاردریل ها هم در دستور کار است و ما پیگیر این مورد هستیم.
منبع:

1400/09/01
23:07:30
0.0 / 5
223
تگهای خبر: استاندارد , تورم , قیمت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری