امام جمعه شهرستان شوش:

صدای کارگران فصلی شرکت نیشکر هفت تپه شنیده شود

صدای کارگران فصلی شرکت نیشکر هفت تپه شنیده شود

به گزارش ارتباط با مشتری امام جمعه شهرستان شوش اظهار داشت: انتظار داریم مسؤلان استانی، شهری و مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه تدبیر و راهکاری را برای رفع مشکل کارگران فصلی هفت تپه پیدا کنند.حجت الاسلام مهدی علیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: بعد از کش و قوس های فراوان شرکت نیشکر هفت تپه این روزها با مدیریتی جدید روزهای آرامی را سپری می کند که امید است این آرامش همیشگی باشد.
وی اظهار داشت: چند هفته ای می شود که کارگران فصلی شرکت نیشکر هفت تپه با مشکل وضعیت شغلی مواجه گشتند و خواهان پیگیری برای رفع مشکل خود شدند.
حجت الاسلام علیزاده اضافه کرد: این کارگران برای پیگیری مشکلشان هم به دفتر امام جمعه مراجعه نموده هم چند هفته ای است که به صورت منظم در نماز جمعه حاضر می شوند؛ من در خطبه های نماز جمعه عرض کردم که باید این شیوه مطالبه گری این کارگران را شاکر باشیم.
امام جمعه شهرستان افزود: این کارگران که تعدادشان هم کم نیست با حضور در نماز جمعه با در دست داشتن پلاکاردی مطالبه خویش را پیگیری می کنند که هفته گذشته برای بیان مطالبه خودشان تریبون نماز جمعه را در اختیارشان گذاشتیم؛ آنها حواسشان هست و دست به کارهایی نمی زنند تا برخی بخواهند از آنها سوءاستفاده کنند و به امنیت شهر خدشه ای وارد شود.
وی بیان نمود: انتظار داریم که مسؤلان استانی، شهری و مدیریت شرکت نیشکر هفت تپه تدبیر و راهکاری را برای رفع مشکل این کارگران پیدا کنند و اجازه ندهند این مورد به مساله اجتماعی بزرگی در سطح شهر تبدیل گردد.
حجت الاسلام علیزاده خاطرنشان کرد: مسؤلان نباید نسبت به این کارگران بی توجه باشند باید هرچه سریع تر با راهکارهایی نسبت به مطالبه آنها تصمیماتی گرفته شود و شاهد آخر دادن این تجمع اعتراضی آنها باشیم.


منبع:

1400/09/17
09:31:23
0.0 / 5
364
تگهای خبر: اجتماعی , شركت , شغل , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری