سرپرست وزارت کار کیست؟

سرپرست وزارت کار کیست؟

بامداد امروز ضمن پذیرش استعفای عبدالملکی از وزارت کار، زاهدی وفا که تا قبل از این معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور بود به عنوان سرپرست وزارت کار معرفی گردید.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، بامداد امروز حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از ۳۰۰ روز سکانداری وزارتخانه، استعفا داد و رییس جمهوری نیز با این استعفا موافقت نمود.
در ادامه نیز طبق اعلام بهادری جهرمی سخنگوی دولت، محمدهادی زاهدی وفا که تا قبل از این معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور بود، به عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شده است.
بر همین اساس، نگاهی به رزومه زاهدی وفا نشان میدهد که وی متولد سال ۱۳۴۲ شمسی در شهر تهران است و از دانشگاه امام صادق (ع) کارشناسی ارشد معارف اسلامی و در اقتصاد و از دانشگاه اتاوا کارشناسی ارشد و دکترای اقتصاد دارد.
او در دولت نهم یعنی در سالهای ۱۳۸۴ و ۱۳۸۸ معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی را بر عهده داشته است. همین طور وی نماینده وزارت اقتصاد در شوراها و کمیسیون های تخصصی شورای عالی تحقیقات و فن آوری، شورای اقتصاد، کمیسیون اقتصادی دولت، شورای پول و اعتبار و شورای عالی انرژی بود.
زاهدی وفا سابقه عضویت در کارگروه ویژه نفت، شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی، ستاد تنظیم بازار، ستاد تدابیر ویژه اقتصادی شورای عالی امنیت ملی، کارگروه طرح تحول اقتصادی، شورای عالی تدوین برنامه پنجم، شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی، شورای آمایش سرزمین، شورای عالی آمار، کمیته ملی اهداف توسعه هزاره و کارگروه تدوین ضوابط پشتیبانی از صادرات غیرنفتی را در کارنامه خود دارد.
در سالهای قبل نیز عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، رییس هیأت مدیره هلدینگ صنایع نوین، رییس هیأت مدیره رایتل و عضو شورای عالی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نیز بوده است.

1401/03/29
13:38:39
0.0 / 5
200
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری