ایجاد بازارهای جدید برای تولیدات تعاون کشور

ایجاد بازارهای جدید برای تولیدات تعاون کشور

به گزارش ارتباط با مشتری رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: با عضویت ایران در هیئت مدیره جهانی تعاون (ICA)، بازارهای جدیدی برای تولیدات بخش تعاون کشور بوجود آمده است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از صدا و سیما، بهمن عبداللهی با تشریح برنامه های ایران که اخیرا به عضویت سازمان جهانی (ICA) درآمده است، اظهار داشت: ایران به مدت ۴ سال بعنوان هیئت مدیره اتحادیه جهانی تعاون انتخاب شده است که توسعه همکاریهای اقتصادی و ایجاد بازارهای جدید برای تولیدات بخش تعاون کشور از دستاوردهای این عضویت و انتخاب است.
وی ادامه داد: تعامل با حدود ۱۱۰ کشور دنیا می تواند ظرفیت بزرگی را پیش روی ما قرار دهد که با شناسایی نیاز بازارهای این کشورها می توانیم مقاصد خوبی برای تولیدات محصولات کشاورزی، صنعتی داشته باشیم.
رییس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: عضویت ایران در سازمان جهانی (ICA) با قدمت ۱۳۰ ساله و در شرایط تحریمی دستاوردی مهم برای کشورمان تلقی می شود.
رییس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: بهره مندی از تجارب تعاونی های دنیا و استفاده از ظرفیت و دانش کشورهای عضو را که تاکنون کشورمان از آن محروم بوده میتوان همچون این دستاوردها عنوان نمود، همینطور استفاده از فناوری های بخش تعاون اعضای این سازمان و آموزش آن به تعاون گران داخلی می تواند مفید واقع شود.


منبع:

1401/04/10
13:26:42
0.0 / 5
181
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , بازار , تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری