در گفت وگو با ارتباط با مشتری اعلام شد

خسارت ۱۲۸۰ میلیاردی سیل به راه های کشور

خسارت ۱۲۸۰ میلیاردی سیل به راه های کشور

به گزارش ارتباط با مشتری مدیرکل بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از خسارت ۱۲۸۰ میلیارد تومانی سیل به راه های کشور اطلاع داد و اظهار داشت: برآورد قطعی هنوز مشخص نشده است.


غلام عباس بهرامی نیا در گفتگو با ایسنا اعلام نمود: ۲۴ استان تحت تاثیر سیل قرار گرفته اند که ۷۹ محور شریانی و غیرشریانی در بارش های شدید و سیل اخیر درگیر شدند.
وی ضمن اشاره به صدمه دیدن ۲۳۸۰ کیلومتر انواع راه های روستایی، فرعی و اصلی اضافه کرد: در جریان سیل اخیر ۱۰۰۰ دستگاه ابنیه فنی در محورهای مواصلاتی صدمه دیدند و تا روز گذشته دو محور شریانی و غیرشریانی مسدود باقی مانده بودند که میتوان به محور شریانی اهرم-فراشیبند در استان بوشهر اشاره نمود که به علت ریزش کوه بسته شده اند و محور دوم هم محور سی سخت-پادنا در استان کهکیلویه و بویراحمد بوده که به علت رانش کوه مسدود شده اند.
مدیرکل بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اینکه تا روز گذشته ۱۲۶ راه روستایی مسدود باقی مانده است، اظهار داشت: همه تلاش مان را می نماییم که راه های روستایی طی چند روز آینده بازگشایی شوند اما تابحال بیشتر از ۲۶۸۹ نفر روز در چارچوب ۲۵۰ اکیپ راهداری فعالیت کردند و ۱۸۵۰ دستگاه انواع ماشین آلات راهداری هم در محورهای مواصلاتی مختلف درگیر شدند. همینطور بالغ بر ۸۷ هزار و ۵۵۰ مترمکعب ریزش برداری از این محورها انجام شده است.
بهرامی نیا اعلام نمود: برپایه برآوردهای اولیه صورت گرفته تابحال بیشتر از ۱۲۸۰ میلیارد تومان خسارت به راه های اصلی، فرعی و روستایی کشور وارده شده است اما هنوز برآورد اصلی معلوم نیست چون که احتیاج به بررسی بیشتری دارد که تلاش می نماییم به سرعت ارزیابی های نهایی صورت گیرد و نتیجه آنرا اعلام نماییم.
وی ضمن اشاره به درگذشت حمید بامری راهدار استان سیستان و بلوچستان که در حین خدمت رسانی در روزهای سیل گرفتار سانحه شد و به شهادت رسید، اظهار داشت: همه مردم سفارش می نماییم در شرایط کنونی به هیچ وجه در استان هایی که از نظر وضعیت آب و هوایی شرایط قرمز و نارنجی اعلام می شود به سفر نروند و پیش از انجام سفر از وضعیت استان ها و محورهایی که می خواهند بروند اطلاعات کافی به دست آورند. از طرفی باید هشدارهای دستگاههای ذیربط همچون سازمان راهداری، سازمان مدیریت بحران و پلیس راه را جدی بگیرند.
منبع:

1401/05/18
11:31:20
0.0 / 5
178
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری