شارجه منبع درآمد جدید ایجاد می کند

شارجه منبع درآمد جدید ایجاد می کند

ارتباط با مشتری: شارجه (سومین شهر بزرگ و پرجمعیت امارات) چارچوبی قانونی برای پروژه خانه های تعطیلات خود راه اندازی کرده است که به ساکنان اجازه می دهد خانه ها را به گردشگران و بازدیدکنندگان اجاره دهند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا و به نقل از بیزنس، بر طبق این برنامه، خانه ها تحت یک پایگاه داده یکپارچه ثبت می شوند و منبع درآمد جدیدی را که توسط دولت شارجه به رسمیت شناخته شده است در اختیار کاربران قرار می دهد.
خالد جاسم المدفا، رییس اداره تجاری و توسعه گردشگری شارجه اظهار داشت: «از طریق پروژه خانه های تعطیلات گردشگری شارجه، ما به دنبال به حداکثر رساندن تجربه بازدیدکنندگان و اطمینان از استانداردهای طبقه بندی باکیفیت بالا و ارائه گزینه های اضافی برای اقامت در سرتاسر امارت شارجه هستیم».
وی اظهار داشت: چارچوب جدید به تنوع بخشیدن به منابع رشد بخش میهمان نوازی کمک خواهدنمود.
طبق آمار ارائه شده، بیش از ۳۰۰ خانه برای تعطیلات در شارجه وجود دارد و در مجموع ۱۵۰ خانه تعطیلات در سال اول این پروژه ثبت و مجوز خواهند گرفت.
به صاحبان خانه های تعطیلات سه ماه فرصت داده می شود تا مراحل مستندسازی را تکمیل کنند و واحدهای مسکونی بصورت چرخشی و بطور منظم قابل اجاره هستند.
گردشگری در سرتاسر امارات متحده عربی به دنبال کاهش سرعت ناشی از همه گیری ویروس کرونا درحال افزایش است.
تردد مسافران در فرودگاه شارجه در نیمه اول سال بیش از دو برابر شد. این شرکت در مجموع ۴۱هزار و ۱۸۹ سفر هوایی در نیمه اول سال ۲۰۲۲ ثبت کرده است، در صورتیکه در زمان مشابه سال قبل ۲۱هزار و ۷۰۹ بود.
شارجه در اوایل سال جاری ارائه پروژه های گردشگری جدید همچون پارک سافاری و باغ های معلق در منطقه مرکزی امارت را نیز اعلام نمود.
منبع:

1401/05/24
21:30:51
0.0 / 5
193
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری