وزارت اقتصاد اعلام كرد؛

صدور 132 هزار مجوز کسب وکار بدون مراجعه حضوری

صدور 132 هزار مجوز کسب وکار بدون مراجعه حضوری

به گزارش ارتباط با مشتری، وزارت اقتصاد اعلام نمود: از شروع سال جاری تا روز 28 آبان ماه در کل 135 هزار و 81 مجوز کسب وکار توسط درگاه ملی مجوزها بصورت آنلاین صادر گردیده است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، از شروع امسال تا ۲۸ آبان ۱۴۰۱ از تعداد ۴۵۴ هزار و ۷۲۹ درخواست صدور مجوز به درگاه ملی مجوزهای کشور، ۱۳۲ هزار و ۸۱ مجوز صادر گردیده است.
همچنین ۱۱۷ هزار و ۳۸۵ مجوز رد شده، ۱۸ هزار و ۶۲۶ نفر از درخواست خود انصراف داده اند و ۱۵۲ هزار و ۱۱۷ درخواست با تأخیر از طرف دستگاه های صادرکننده مواجه گشته اند.
وزارت بهداشت، وزارت ارشاد و معاونت علمی ریاست جمهوری از شروع سال ۱۴۰۱ هیچ مجوز کسب و کاری را از مسیر قانونی درگاه ملی مجوزها صادر نکرده اند.
سازمان برنامه و بودجه، وزارت کشور، وزارت دفاع، کانون کارشناسان رسمی، کانون وکلا، جامعه حسابداران رسمی، سازمان اداری و استخدامی، فراجا و نظام روانشناسی همچنان در لیست دستگاه های جامانده و متصل نشده به درگاه ملی مجوزها هستند.
بر این اساس صندوق نوآوری هیچ تأخیری در بررسی درخواست های صدور مجوز نداشته و وزارت بهداشت بیشترین درصد تأخیر را داشته است.منبع:

1401/09/09
10:11:47
0.0 / 5
251
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , جامعه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری