مدیرعامل شركت آزادراه تهران-شمال:

حادثه تهران - شمال در منطقه بهره برداری شده نبود

حادثه تهران - شمال در منطقه بهره برداری شده نبود

به گزارش ارتباط با مشتری، مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال اظهار داشت: حادثه ی آزادراه تهران-شمال در منطقه ای رخ داده که درحال بهره برداری نبوده و ارتباطی به فاز یک و چهار و تونل البرز که مردم استفاده می نمایند ندارد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، شب گذشته خبری در خصوص حادثه ای در یکی از تونل های آزادراه تهران-شمال و ریزش داربست منتشر گردید که طی آن ۱۲ نفر گرفتار حادثه شده اند که به بیمارستان منتقل شده و البته مشکل خاصی برای آنها ایجاد نشده است.
در این راستا سعید شاهسواری -مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال- در گفت و گو با ایسنا درباره ی این حادثه توضیح داد: این اتفاق یک حادثه کارگاهی در منطقه دو بوده که درحال ساخت است و هنوز حتی به مرحله بهره برداری نرسیده است.
وی درباره ی جزییات این حادثه توضیح داد: از طرفی بر خلاف آنچه که در بعضی رسانه ها آمده، این حادثه ریزش تونل نبوده، برای اینکه تونل های این بخش تمام شده است؛ بلکه داربستی در بیرون تونل بسته بودند که بتن بریزند و در اثر در رفتن قالب، یک حادثه کارگاهی رخ داده که چهار نفر از کسانی که درحال ساخت بودند، مصدوم می شوند و نه ۱۲ نفر.
مدیرعامل شرکت آزادراه تهران-شمال اظهار داشت: این چهار نفر به بیمارستان منتقل شدند که دو نفرشان مرخص شده و دو نفر دیگر هم درحال انجام کارهای تکمیلی هستند و به زودی مرخص می شوند و حال ایشان هم مساعد است. در حقیقت حادثه شدیدی رخ نداده و حتی شکستگی هم نداشتیم، با وجود زیرنویس تلویزیون که حتی فوتی هم برای این حادثه ذکر کردند.
شاهسواری تصریح کرد: این حادثه در منطقه ای رخ داده که درحال بهره برداری نبوده است و مقرر شده بهار سال آینده بهره برداری شود و ارتباطی به فاز یک و چهار و تونل البرز که مردم استفاده می نمایند، ندارد؛ بلکه یک حادثه کارگاهی بوده که در داخل پروژه رخ داده است.
به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، فاز اول و چهارم پروژه آزادراه تهران-شمال به بهره برداری رسیده اما فاز دوم آن هنوز تکمیل نشده است؛ قبل از این نیز خیرالله خادمی -مدیرعامل شرکت زیرساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور- درباره ی زمان بهره برداری از فاز دوم آزادراه تهران-شمال و تامین ایمنی آن به ایسنا اظهار داشته بود: عملیات اجرائی این آزادراه تا آخر سال تمام می شود اما اقدامات ایمنی همچون تاسیسات کنترلی، روشنایی تونل ها، جت فن هایی که باید در تونل ها نصب شود و سیستم های هوشمند، کمی زمان بر است.
منبع:

1401/11/05
12:35:56
0.0 / 5
219
تگهای خبر: شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری