مدیرعامل شهرهای جدید خبر داد

قیمت نهضت مسکن، متری ۷ میلیون تومان

قیمت نهضت مسکن، متری ۷ میلیون تومان

به گزارش ارتباط با مشتری، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: قیمت واحدهای واقع در بلوک های 6 تا 7 طبقه نهضت ملی مسکن که توسط شرکت عمران شهرهای جدید اجرا می شود هم اکنون متری هفت میلیون تومان است.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، علیرضا جعفری در حاشیه همایش بررسی نقش زنان در توسعه و پیشرفت شهرهای جدید اظهار داشت: در طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید دو رویکرد را دنبال می کنیم؛ قالب اول مربوط به ساختمان های دو طبقه حیاط دار است که به مردم تسهیلات ۳۰۰ تا ۴۵۰ میلیون تومان می دهیم که خودشان مبادرت به ساخت و ساز کنند.
وی افزود: محور دیگر این طرح آنست که خودمان در شرکت عمران راسا ورود می نماییم. قیمت این واحدها در تعدیل اولیه سه میلیون و ۹۵۰ هزار تومان در هر مترمربع بود که در تعدیل های بعدی تغییر نمود.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید اشاره کرد: در تعدیل هایی که سال قبل از طرف سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت قیمت واحدهای واقع در بلوک های شش تا هفت طبقه متری چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بود که باتوجه به برآوردهای جدید به حدود هفت میلیون تومان رسیده است.
جعفری اشاره کرد: پیمانکارانی که دارای توانمندی و رتبه یک در ساخت و ساز هستند پروژه های خودرا واگذار می نماییم.
وی زمان ساخت واحدهای ۷۰ تا ۸۰ متری را ۱۲ ماه عنوان نمود و اظهار داشت: تلاش می نماییم تا مشاعات کمتری را ایجاد نماییم تا هزینه کمتری به متقاضیان وارد شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره ی ساخت مسکن برای گروههای حمایتی اظهار داشت: برای دهک های یک تا چهار قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) مبادرت به ساخت مسکن برای جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) می کند.
جعفری در پاسخ به سوال ایسنا درباره ی زمان افتتاح متروی پرند اشاره کرد: انشاالله متروی پرند تا خردادماه سال آینده به بهره برداری می رسد.
افتتاح ۲۰ هزار واحد مسکن مهر تا آخر سال جاری
وی همین طور خبر داد: تا پایان امسال ۲۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح خواهد شد همین طور ۳۰ هزار واحد باقی می ماند که تلاش می نماییم تا سال آینده آنها را به بهره برداری برسانیم.
برنامه ساخت ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار مسکن در استان تهران
در این برنامه همین طور علیرضا فخاری استاندار تهران بیان کرد: باتوجه به وسعت کم و جمعیت فشرده در استان تهران، طرح نهضت ملی مسکن گرفتار شرایط ویژه ای شده است. برای جبران این فشردگی باید از مرکز شهرها فاصله بگیریم و بارگذاری ها در شهرهای اقماری اطراف تهران صورت گیرد تا عقب ماندگی ساخت مسکن جبران شود.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت استان تهران از طرح نهضت ملی مسکن ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار واحد است اظهار داشت: از این تعداد ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار واحد در بافت فرسوده راه اندازی می شود و مابقی در شهرهای پیرامونی خواهد بود.
استاندار تهران در پاسخ به سوالی درباره ی طرح مولد سازی اموال غیرمنقول دستگاه های دولتی اظهار داشت: امروز دستگاهها و ادارات استان تهران با کمبود طرح های خدماتی مواجهند بدین سبب ابتدا باید نیازمندی های دستگاهها را تامین نماییم و فکر نمی کنم مقدار قابل توجهی زمین مازاد در تهران داشته باشیم.
فخاری با اشاره به راه اندازی ۱۰ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده تهران توسط شهرداری اشاره کرد: برنامه ریزی آنست که در آینده نسبت به جبران نیاز شهروندان به مسکن در بافت فرسوده اقدام نماییم.
به گفته استاندار تهران باید تلاش نماییم از ساخت بیقوله ها و مراکز غیراستاندارد در استان تهران جلوگیری نماییم. تامین زیرساخت ها و خدمات حوزه شهری بسیار اهمیت دارد.1401/11/12
08:01:54
0.0 / 5
220
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری