اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی شارژ شد

اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی شارژ شد

به گزارش ارتباط با مشتری، مدیرعامل شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانی ها (فارا) اعلام نمود: با واریز یارانه خردادماه به حساب سرپرستان خانوار، امکان خرید اعتباری ماه بعد هم برای یارانه بگیران فراهم گردید.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانی ها (فارا)، هادی کاشف ضمن اشاره به اعلام واریز یارانه خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار و شارژ اعتبار خرید کالابرگ الکترونیکی، اظهار داشت: یارانه بگیران از امروز می توانند از اعتبار یارانه در چارچوب کالابرگ الکترونیکی اقلام اساسی خویش را خرید کنند. همینطور درصورتیکه سرپرستان خانوار در ماه گذشته از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.
وی همینطور عنوان کرد: در چارچوب این طرح بالغ بر ۵۰ هزار فروشگاه در سراسر کشور به این سامانه متصل شده اند که برنامه شرکت فارا رساندن تعداد فروشگاه های عرضه دهنده خرید اعتباری به بیشتر از ۶۰ هزار فروشگاه تا پایان خرداد ماه سالجاری است.
مدیرعامل فارا اضافه کرد: سرپرستان خانوار از راه اپلیکیشن شما می توانند ریز تراکنش های خرید خود از راه کالابرگ را مشاهده کنند.
یادآور می شود طرح کالابرگ الکترونیک به صورت ملّی و در سرتاسر کشور اجرا می شود. در این طرح، اعتبار کلیه خانوارهای یارانه بگیر شارژ شده و آنان می توانند یک ماه زودتر از دریافت یارانه نقدی، با کارت بانکی سرپرست خانوار از این اعتبار جهت خرید ۱۰ قلم کالای اساسی مشمول طرح ملّی کالابرگ الکترونیک استفاده نمایند.
شرکت خدمات فناوری اطلاعات رفاه ایرانی ها (فارا) مجری طرح ملی کالابرگ الکترونیکی در کشور است.


منبع:

1402/02/29
05:27:15
0.0 / 5
235
تگهای خبر: بانك , خدمات , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری