امتیازی دیگر برای طرح کالابرگ الکترونیکی

امتیازی دیگر برای طرح کالابرگ الکترونیکی

ارتباط با مشتری: به گزارش ارتباط با مشتری، معاون رفاه و اموراقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: مردم به زودی می توانند در فروشگاه های اینترنتی که به سامانه های ما متصل هستند خرید اینترنتی طرح کالابرگ الکترونیکی را انجام دهند.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، مشکلاتی در عرصه سلامت در ادامه مشکلات معیشتی قابل پیش بینی است. دولت برای حل این معضل با انتخاب ۱۱ قلم اساسی استاندارد برمبنای مطالعات انستیتو تحقیقات ایران تلاش دارد افراد را تشویق به هزینه کرد بیشتر در خوراک ضروری روزمره کند. این ۱۱ قلم ثابت بوده و قرار شد هر قدر نرخ تورم افزایش یابد دولت با مشارکت مردم آنرا پوشش دهد. بدین سبب اگر افراد دارای کالابرگ الکترونیک ۳۲۰ هزار تومان از ۴۰۰ هزار تومان خرید می کردند ۸۰ هزار تومان اعتبار استفاده آزاد داشتند. در ادامه ۸۰ هزار تومان از طرف دولت شارژ شد و این عدد به ۱۲۰ هزار تومان رسید تا هدف اصلی گم نشود.
همچنین گفتنی ست جدول ۱۱ قلم مشمول خرید کالابرگ الکترونیک شامل برنج، قند و شکر، حبوبات، گوشت مرغ، گوشت قرمز منجمد، روغن مایع، ماکارونی، ماست کم چرب، شیر کم چرب، پنیر UF و تخم مرغ است. افراد دارای کالابرگ الکترونیک می توانند با خرید جایگزین از ما به تفاوت قیمت این ۱۱ قلم نسبت به قیمت پایه اردیبهشت ۱۴۰۱ برخوردار شوند. به عنوان مثال اگر شیر کم چرب با قیمت ۱۸ هزار تومان به فروش رسد و افراد اقدام به خرید پرچرب ۳۰ هزار تومانی کنند ما به تفاوت قیمت پایه شیر کم چرب لحاظ شده و باقی را خریدار باید بپردازد.
علیرضا عسگریان، معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: به زودی مشمولان هنگام خرید اینترنتی می توانند محصولات مورد نظر خودرا در سبدی ذخیره کنند و بعد از نهایی شدن خرید از آنها پرسیده می شود که آیا از اعتبارشان استفاده شود؟ در صورت تأیید نهایی پروسه خرید تکمیل می شود و از سطح یارانه کسر و پرداخت خواهد شد.
وی اضافه کرد: دهک یک تا پنج درآمدی و مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره)، مشمول دو امتیاز تشویقی طرح کالابرگ الکترونیک هستند و به عبارتی افراد مذکور در صورتیکه مبلغ ۲۰۰ هزار تومان از یارانه شان را از میان کالاهای اساسی تعریف شده در طرح کالابرگ الکترونیک، خریداری و مصرف کنند، مشمول دریافت ۱۲۰ هزار تومان یارانه تشویقی خواهند شد. همین طور تورّمی که تا انتهای سال به روی این اقلام ایجاد می شود، توسط دولت پوشش داده خواهد شد.
عسگریان تاکید کرد: وزارت رفاه در این طرح علاوه بر خرید از میان ۱۲۲ هزار فروشگاه متصل به طرح مبادرت به تسهیل در خرید مردم کرده و مقرر است امکان خرید از فروشگاه های اینترنتی که به سامانه متصل هستند نیز برای مردم برقرار شود.


منبع:

1402/07/03
08:13:56
0.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان ارتباط با مشتری
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری