در نشست رئیس اتاق تعاون با معاون رئیس جمهور مطرح شد؛

نوسازی ناوگان حمل و نقل از محل اعتبارات سازمان محیط زیست

نوسازی ناوگان حمل و نقل از محل اعتبارات سازمان محیط زیست

ارتباط با مشتری: نشست مشترك رئیس اتاق تعاون ایران و معاون رئیس جمهور با حضور اعضای كمیسیون كشاورزی اتاق تعاون ایران برگزار گردید.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از اتاق تعاون ایران، كمیسیون كشاورزی اتاق تعاون ایران با حضور عیسی كلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران، مدیران اتحادیه ها و اعضای كمیسیون در محل اتاق تعاون ایران برگزار گردید.
به گفته رئیس اتاق تعاون ایران این نشست در جهت معرفی ظرفیت ها و توانمندی های بخش تعاون و تعامل بیشتر با این سازمان صورت گرفته است.
بهمن عبداللهی در این نشست با اشاره به نتایج پایش محیط كسب و كار كه در انتها سال قبل صورت گرفته، اظهار داشت: نتایج این پایش نشان داد كه ۳حوزه شركت هایی كه در حوزه آبرسانی فعالیت می نمایند، مدیریت پسماند و فاضلاب و فعالیت های تسویه آب، بدترین و سخت ترین شرایط را به لحاظ محیط كسب و كار دارند.
وی در بخش دیگری از این نشست ضمن اعلام آمادگی بخش تعاون در جهت تعامل و همكاری با سازمان حفاظت محیط زیست، اضافه كرد: با عنایت به پتانسیل تعاون در حوزه آموزش، این بخش می تواند متولی اجرا بخشی از آموزشهایی كه مورد نظر سازمان حفاظت از محیط زیست است، باشد؛ بدین سان كه هم اعضای تعاون این آموزش ها را كه در جهت توسعه و حمایت ازمحیط زیست هست، ببینند و هم بخش تعاون می تواند متولی آموزش، فعالیت های آموزشی سازمان حفاظت محیط زیست در جهت واگذاری تصدی گری ها باشد.
رئیس اتاق تعاون ایران اظهار داشت: بخشی از فعالیت های این سازمان در حوزه تصدی گری است كه با عنایت به پراكندگی تعاونی ها در تمام كشور، این بخش می تواند در جهت انجام فعالیت های این حوزه، تعامل و همكاری خوبی با سازمان مذكور داشته باشد.
آلایندگی خودروها و نوسازی ناوگان حمل و نقل سومین پیشنهاد مورد نظر رئیس اتاق تعاون ایران بود. وی خاطرنشان كرد: با عنایت به اینكه حدود ۷۵ درصد حمل و نقل درون شهری و برون شهری كشور در اختیار بخش تعاون است، از محل اعتباراتی كه در اختیار سازمان حفاظت محیط زیست هست، اتاق تعاون بعنوان متولی و مجری می تواند در راستانی نوسازی این ناوگان اقدام نماید و این مهم را به سرانجام برساند.
عبداللهی انجام موارد مطروحه را در قالب یك تفاهم نامه با سازمان حفاظت از محیط زیست، به رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست پیشنهاد داد و اظهار داشت: انجام فعالیت های پیشنهادی و موارد مورد نظر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست می تواند در قالب یك تفاهم نامه فی درخلال اتاق تعاون ایران و سازمان حفاظت محیط زیست منعقد شود.

1397/02/04
15:54:05
5.0 / 5
4469
تگهای خبر: تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری