شرط فعالیت اسنپ و تپسی در فرودگاه امام خمینی

شرط فعالیت اسنپ و تپسی در فرودگاه امام خمینی

ارتباط با مشتری: مدیرعامل شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از آغاز مذاكرات برای رسمی شدن حضور اسنپ و تپسی در فرودگاه امام خمینی با شرایطی خاص اطلاع داد.شهرام آدم نژاد در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه اخیری كه با رانندگان تاكسی این فرودگاه برگزار شده، اظهار نمود: اصلی ترین هدف ما در حوزه تاكسی های فرودگاه امام تولید فضایی عادلانه برای رانندگان تاكسی و مسافران فرودگاه است. خوشبختانه برای رانندگان در ماه های گذشته اقداماتی در محوطه فرودگاه انجام شد كه این مسئله به رفت و آمد آنها و فرآیند مسافرگیری شان كمك كرد.

به گفته وی برای مسافران هم با مدیریت فضای موجود و راهنمایی های كافی امكان سوار شدن در تاكسی ها در كوتاه ترین زمان ممكن به وجود آمده است.

مدیرعامل شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به اینكه برای بهبود شرایط تاكسی های فرودگاهی اقدامات دیگری هم می توان انجام داد، بیان كرد: یكی از این اقدامات نصب تاكسی متر روی خودروهایی است كه در این مسیر كار می كنند. با نصب این تجهیزات نرخ دقیق مسافرگیری مشخص می گردد تا هر دو طرف در نهایت از خدمت رسانی صورت گرفته رضایت داشته باشند.

آدم نژاد با اشاره به قوانین موجود برای جابه جایی مسافران در جاده های بین شهری اظهار نمود: بر مبنای این قوانین خودروهای شخصی و متفرقه اجازه جابه جایی مسافران را ندارند و از این رو بر مبنای قانون این حق رانندگان تاكسی است كه در این مسیر فعالیت كنند.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا این خودروهای شخصی شامل تاكسی های اینترنتی می شوند، هم اظهار داشت: برای اسنپ و تپسی سعی شده قاعده ای جداگانه وضع شود. در این راستا معاونت فرودگاهی جلساتی را با آنها داشته كه در صورت نهایی شدن آنها حضور این تاكسی های اینترنتی در فرودگاه با شرایطی مجاز می گردد.

مدیرعامل شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) درباره این شرایط توضیح داد: ما سعی كردیم محوطه ای برای پاركینگ این خودروها در نظر بگیریم كه البته بطور قطع از محیط قرارگیری تاكسی ها، دورتر خواهد بود اما به آنها اجازه می دهند كه به حضورشان در فرودگاه رسمیت دهند. در این راستا مذاكرات ادامه دارد و در صورتی كه به نتیجه قطعی برسیم، امكان نهایی شدن فعالیت آنها در فرودگاه وجود خواهد داشت.

به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، چندی پیش وزارت راه و شهرسازی اعلام نمود كه در دستوری به معاونت حمل و نقل این وزارتخانه پیگیری حضور تاكسی های اینترنتی را بر عهده این معاونت گذاشته است.

بر اساس اطلاعات عرضه شده در این دستور تاكسی های اینترنتی می توانند با حفظ یك فاصله مشخص با ترمینال های فرودگاهی به شكل رسمی نسبت به جابه جایی مسافران اقدام نمایند.
1397/02/24
13:37:35
5.0 / 5
4560
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری