نطق میان دستور نماینده مردم قم در مجلس

نطق میان دستور نماینده مردم قم در مجلس

ارتباط با مشتری: نماینده مردم قم در مجلس با انتقاد از عملكرد دولت در حوزه معیشت و اشتغال مردم از رییس جمهور خواست كه به مردم توضیح دهد در مورد حوزه تولید اشتغال چه كرده است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریك ماه مبارك رمضان، اظهار داشت: امروز یكی از مهم ترین مسائلی كه افكار عمومی را به خود جلب كرده مبحث وضعیتی است كه راس نظام سلطه آمریكای جنایتكار برای مردم ما تولید كرد.

وی اضافه كرد: آقای رییس جمهور رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند من به این مذاكرات خوش بین نیستم. پس از مدتی مصاحبه كردید، گفتید در عالم دیپلماسی خوش بینی و بدبینی ملاك نیست، باید واقع بین بود. این واقعیتی است كه شما می دیدید. آقای رییس جمهور از ابتدا مجموعه شما گفتند اگر آمریكا هم از برجام برود ما با اروپا ادامه می دهیم.

نماینده مردم قم ادامه داد: این حرف شما دو تالی فساد داشت؛ یكی آنكه آمریكا گفت من برای چه در برجام بمانم، تعهد اجرا كنم و هزینه بدهم. برجام می ماند ایران هم هست پس من بروم فشار را اضافه كنم، این نتیجه سوء تدبیر در اظهارنظر و اتخاذ موضع بود. آقای رییس جمهور اروپا چرا خودش را در مقابل آمریكا قرار بدهد، وقتی می گویید برجام می ماند و با اروپا ادامه می دهیم؟ آقای رییس جمهور در صحبت تان گفتید یك مزاحم رفت یا به این حرف اعتقاد دارید یا اعتقاد ندارید، اگر اعتقاد دارید پس حرف گذشته شما چه شد كه می گفتید هر چه با اروپا كار نماییم لقمه را دور سر چرخاندیم، باید با كدخدا مشكل را حل كرد.

ذوالنوری تصریح كرد: آقای رییس جمهور كدام حرف شما درست است؟ چرا به شعور مردم در چنین اظهاراتی توهین می گردد. آقای رییس جمهور در بیانات تبلیغاتی در اردبیل پیش از انتخابات خطاب به رقبای انتخاباتی گفتید جمعه انتخابات تمام می شود، نمی دانم روز شنبه چه آب و صابونی بیاوریم كه دست و صورت تان را بشورید. آقای رییس جمهور از آن آب و صابون چیزی باقی مانده یا خیر كه پس از این همه وقایع و فرصت سوزی كه مردم را چند سال معطل كردید، منطقه را رها كردید، منطقه را از دست دادیم، اقتصاد مقاومتی بدون توجه باقی ماند و به آن پرداخت نشد، امروز چرا مردم باید هزینه بی تدبیری ها و سوء تدبیرها را بدهند؟

نماینده مردم قم ابراز عقیده كرد: آقای رییس جمهور مرتب مردم را دنبال نخود سیاه و آدرس عوضی می فرستید، آیا مشكل جامعه ما امروز این است كه در تریبون رسمی بیایید و برای تحریك دختران ورزشكار بگویید چرا در صداوسیما فیلم های مسابقات دختران ورزشكار نشان داده نشود؟ آقای رییس جمهور ببینید مراجع عظام تقلید، مردم مسلمان و خانواده های شهدا مردم شهیدپرور و مومن حداقل در حوزه انتخابیه من از اینكه به عفت و حیا شما چوب حراج می زنید و افكار را برخلاف مصلحت دینی و آخرتی مردم به مسیر غلط سوق می دهید چقدر از این رفتار ناراحت و دل نگران هستند.

این عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان كرد: بیایید به واقعیت ها بپردازیم، امروز جوان تحصیلكرده ما دچار افسردگی و انواع مریضی می گردد كه در اثر بیكاری است. به مردم بگویید برای اشتغال چه كرده اید، امروز مشكل فساد، مشكل فقر، مشكل اقتصاد و معیشت مهم ترین چیزی است كه مردم توقع دارند.
1397/03/07
13:50:53
5.0 / 5
4546
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری