یك مقام مسئول به مهر خبرداد؛

جزئیات نشست مزدی كارگران، دریافت پیشنهادات تا یكماه آینده

جزئیات نشست مزدی كارگران، دریافت پیشنهادات تا یكماه آینده

ارتباط با مشتری: مدیر كل جبران خدمت وزارت كار با اشاره به نشست شورای عالی كار و درخواست نمایندگان كارگری برای جبران قدرت خرید اظهار داشت: نمایندگان كارگری و كارفرمایی پیشنهاد خویش را تایكماه آینده عرضه می دهند.اسماعیلی ظریفی آزاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با تشریح جزئیات نشست قبل از ظهر امروز شورای عالی كار تصریح كرد: نشست امروز دو دستور كار عمده داشت كه یكی از موضوعات در مورد وضعیت معیشتی كارگران با عنایت به اوضاع اقتصادی بود كه نمایندگان كارگری عضو شورای عالی كار درخواست تجدید نظر در این خصوص را داشتند.
وی با تاكید بر اینكه درخواست نمایندگان كارگری برای افزایش قدرت خرید كارگران لزوما فزایش مستقیم دستمزد نبود اضافه كرد: خواسته كلی نمایندگان گروه كارگری این بود كه دولت حمایت های اجتماعی از كارگران را در دستور كار قرار دهد.
مدیر كل روابط كار و جبران خدمت وزارت كار تصریح كرد: پیشنهاد خاصی از جانب نمایندگان كارگری در نشست مطرح نشد اما آنها به طرح های گذشته های دور اشاره كردند كه دولت با تامین بخشی از اقلام مصرفی یا سایر مزایای مالی قدرت خرید این گروه را افزایش دهد.
ظریفی آزاد اضافه كرد: در نهایت نمایندگان گروه كارگری و كافرمایی نظرات خویش را مطرح نمودند و قرار شد هر دو گروه پیشنهادات اجرایی خویش را در چارچوب قانون حداكثر تا یكماه آینده به شورای عالی كار عرضه كنند تا بعد از بررسی كارشناسی، به دولت پیشنهاد شود.
این مقام مسئول در وزارت كار همینطور اصلاح آیین دادرسی كار را از دیگر دستور كارهای نشست امروز عنوان نمود و اظهار داشت: با عنایت به اینكه یكی از ثبت نام از كارگران و كارفرمایان در سامانه روابط كار از روز شنبه آغاز می گردد و یكی از خدمات این سامانه ثبت الكترونیكی شكایات است، این آیین نامه نیازمند یكسری اصلاحات و تغییرات شكلی بود.
مدیركل روابط كار و جبران خدمت وزارت كار تصریح كرد: حدود یك هفته بعد از آغاز ثبت نام كارگران و كارفرمایان در سامانه جامع روابط كار، ثبت دادخواست و شكایات به صورت فیزیكی در ادارات كار پذیرفته می گردد اما با عنایت به اصلاح آیین دادرسی بزودی دادخواست كارگران صرفا به صورت الكترونیكی با استفاده از سامانه پذیرفته می گردد.

1397/05/07
14:17:12
5.0 / 5
4762
تگهای خبر: ثبت نام , كارگر , كارگران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری