سرپرست وزارت كار اعلام كرد؛

احتمال بازگشت كوپن كالاهای اساسی به اقتصاد خانوار

احتمال بازگشت كوپن كالاهای اساسی به اقتصاد خانوار

ارتباط با مشتری: سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: بررسی اعطای كوپن الكترونیكی به آحاد جامعه با هدف تامین كالاهای اساسی در دستور كار قرار دارد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از پژوهشكده پولی و بانكی، انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به نحوه پشتیبانی از دهك های با درآمد پایین در فشارهای اقتصادی اظهار داشت: برای پشتیبانی از خانوارهای ایرانی و تمامی دهك های درآمدی در این شرایط ویژه اقتصادی، تدابیری را پیش بینی كرده ایم و برنامه های آنی را در دستور كار قرار داده ایم.
وی اظهار داشت: در این راستا تا آخر همین ماه به تمامی مددجویان تحت پوشش كمیته امداد و بهزیستی، سبد كالایی اعطا می گردد و برنامه تامین كالای اساسی برای هشت دهك یا تمامی افراد جامعه را با اعطای كوپن الكترونیكی در دستور كار داریم.
سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی تصریح كرد: اعطای كوپن هنوز قطعی نشده است از اجرای حتمی برنامه های حمایتی اطلاع داد. وی در پاسخ به سئوالی در مورد پیش بینی های صورت گرفته در زمینه ریزش اشتغال در ایران در ماه های آتی هم اظهار داشت: ما ستادی را تحت عنوان ستاد پشتیبانی از بنگاه های مشكل دار تولید كردیم و ماهانه وضعیت بنگاه هایی كه دارای مشكل و بحران هستند را رصد می نماییم.
محسنی بندپی اظهار داشت: تلاش ما بر این است با كمك به این بنگاه ها و تولید شرایط مناسب برای آنها مانع ریزش اشتغال شویم اما نكته اساسی و بسیار مهم این است كه با فراگیر كردن طرح های حمایتی وب پوشش بیمه بیكاری، تلاش می نماییم از كسانی كه در معرض بیكاری قرار می گیرند حمایت های لازم را به عمل بیاوریم تا از این دوره عبور نماییم.

1397/06/17
15:26:28
5.0 / 5
4310
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری