برقراری پروازهای فرودگاه سمنان بزودی

برقراری پروازهای فرودگاه سمنان بزودی

ارتباط با مشتری: معاون امور عمرانی استانداری سمنان با اشاره به ایجاد زیرساخت های لازم برای فعال سازی خطوط هوایی در مركز استان، اظهار داشت: بزودی پروازهای فرودگاه سمنان برقرار می گردد.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، «قدرت الله ابك» اظهار نمود: آژانس های مسافرتی می توانند در زمینه اجرای تورهای چند روزه برای مسافران و... از این طریق فعالیت داشته باشند.
وی خاطرنشان كرد: مقرر است مرز هوایی پروازهای فرودگاه شاهرود هم برقرار شود كه این مورد در افزایش صادرات به سایر كشورها و... موثر است.
معاون امور عمرانی استانداری سمنان با تاكید بر لزوم توجه و حمایت سایر دستگاه های اجرایی از طرح های حوزه گردشگری استان سمنان اظهار داشت: رشد گردشگری زمینه ساز اشتغالزایی است.
ابك، گردشگری را صنعتی پردرآمد دانست و اظهار داشت: رشد صنعت گردشگری سه برابر سایر بخش ها زمینه ساز تولید اشتغال و به خصوص اشتغال پایدار می باشد.
هم چنین «محمد جهانشاهی» مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان هم در این كارگروه اظهار داشت: میزان ورود گردشگران خارجی به استان سمنان از ابتدای امسال تابحال و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 15 درصد افزایش یافته است.
وی در كارگروه گردشگری استان سمنان اضافه كرد: خوشبختانه ورود و اقامت گردشگران خارجی در استان سمنان نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است.
مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان با بیان این كه میزان توریست خارجی مذهبی در سال های اخیر افزایش یافته است، اظهار نمود: در نظر است با طرح و برنامه های تبلیغاتی در فرودگاه ها، مترو و نقاط پربازدید و... به میزان توریست داخلی و خارجی ورودی به استان افزوده شود.
در این جلسه هفت طرح گردشگری همچون طرح راهبردی ساماندهی محور شاهرود، بسطام، مجن، ابر، اكو كمپ گردشگری مهدیشهر، تولید مجتمع گردشگری در بنه كوه گرمسار، سفره خانه سنتی در شهر سمنان، راه اندازی مجتمع گردشگری در شاهرود و تولید طرح حداث روستایی عشایری گردشگری ایل سنگسر در دربند مهدیشهر و تولید سفره خانه سنتی در شاهرود مورد بررسی قرار گرفت.1397/07/20
22:08:35
5.0 / 5
4291
تگهای خبر: اشتغال , تولید , درآمد , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری