یك مقام مسئول كارگری:

ارتباط درمان و دستمزد مردم با وزارت كار

ارتباط درمان و دستمزد مردم با وزارت كار

به گزارش ارتباط با مشتری یك مقام مسئول كارگری با بیان این كه نباید مجلس را در دادن رأی به وزیر پیشنهادی تعاون، كار و رفاه اجتماعی تحت فشار گذاشت، اضافه كرد: اداره این وزارتخانه به وزیری نیاز دارد كه بتواند به شكل تخصصی آنرا مدیریت كند و بازدهی موفقی از خود در این حوزه نشان بدهد.داوود امیری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار نمود: وزارت تعاون، كارو رفاه اجتماعی وزارتخانه بزرگی است و مسایل این حوزه و تصمیمات آن هم در بحث درمان و تامین اجتماعی، هم در بحث حقوق و دستمزد و هم روابط كار با جمعیت حداكثری كشور گره خورده است. از این رو می طلبد كه وزارتخانه ای چابك داشته باشیم و وزیری كه بتواند به صورت تخصصی آنرا مدیریت كند.
رئیس كانون شورای اسلامی كار خراسان شمالی در عین حال اضافه كرد: متاسفانه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی همواره در گذر زمان یك وزارتخانه دست دوم و بدون بازده تلقی شده است. به جای این كه مشكل وزارت تعاون را حل نماییم آنرا به وزن وزارت كار افزوده ایم و با ادغام، لطمه بزرگی به بخش تعاون و حوزه روابط كار وارد كرده ایم.

امیری تصریح كرد: هم اكنون بیشتر از ۴۰۰ شركت و كارخانه بزرگ در شستا داریم كه شاید در وزارت صنعت، معدن و تجارت این تعداد شركت نداشته باشیم. معتقدم از كسی كه سالها در حوزه صنعت و تجارت فعالیت داشته ولی برنامه هایش به مرحله خروجی و بازدهی موفق نرسید، نمی توان انتظار داشت كه در حوزه تعاون، كار و رفاه اجتماعی كه ساختاری متفاوت از وزارتخانه صمت دارد، تحول شگفت انگیزی تولید كند.

به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری ـ گزینه پیشنهادی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، در ایام اخیر با بیان برنامه های خود در حوزه تعاون و روابط كار، اظهار داشت كه تقویت معیشت خانوارهای كارگری، حفظ امنیت شغلی و صیانت از نیروهای كار را در صورت كسب رأی اعتماد مجلس دنبال خواهد نمود. پشتیبانی از بنگاههای تولیدی و اصلاح قانون كار از دیگر برنامه های وی است. 

1397/08/05
13:40:38
5.0 / 5
5078
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری