معاون ساخت راه آهن شركت ساخت خبر داد

جزئیات ساخت راه آهن بم – جیرفت، ساخت طرح با بودجه دولتی

جزئیات ساخت راه آهن بم – جیرفت، ساخت طرح با بودجه دولتی

ارتباط با مشتری: سرپرست معاونت ساخت راه آهن شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل كشور اعلام نمود كه پروژه راه آهن بم – جیرفت بعنوان طرح هایی كه مطالعات آن از چند سال قبل شروع شده بود با حضور وزیر راه و شهرسازی كلنگ زنی شده و ساخت آن پیگیری می گردد.


عباس خطیبی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، توضیح داد: شركت ساخت در كنار پروژه های اولویت دار ریلی كه در طول سال های گذشته آنها را پیگیری كرده، طرح های مهم منطقه ای دیگری را هم در دست پیگیری دارد كه یكی از آنها راه آهن بم–جیرفت است.

به گفته وی، این خط ریلی كه در گام نخست میان این دو شهر كشیده خواهد شد هم اكنون وارد فاز اجرایی شده و مراحل رسیدن به بهره داری نهایی را دنبال می كند.

معاون ساخت راه آهن شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل كشور چگونگی برنامه ریزی ساخت این طرح اظهار نمود: فعلا این پروژه با استفاده از منابع و بودجه دولتی ایجاد می شود و بر مبنای مبلغی كه در قانون بودجه سال جاری تصویب شده پیگیری های لازم برای تكمیل آن انجام می گردد.

خطیبی اضافه كرد: فعلا این پروژه سرمایه گذاری خارج از بودجه دولت ندارد، اما در صورت نیاز امكان پیگیری برای ورود سرمایه گذاران جدید وجود خواهد داشت.

وی با بیان این كه یكی از برنامه های احتمالی برای این پروژه رساندن ریل با استفاده از آن به بندر جاسك است، توضیح داد: در صورتیكه طرح اتصال به این بندر نهایی شده و به مرحله ی اجرا نزدیك شود، امكان مذاكره برای جذب سرمایه گذاران جدید دراین حوزه وجود خواهد داشت.

به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، پروژه ریلی بم–جیرفت كه به طول ۱۷۴ ایجاد می شود از چند سال قبل با نهایی شدن مذاكرات دارای ردیف بودجه شده و چند روز قبل با حضور وزیر راه و شهرسازی رسما اجرای آن كلید خورد.

پیش از این نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی اعلام كرده بود كه این طرح احیانا بودجه ای نزدیك به ۵۰۰ میلیارد ریال خواهد داشت.

دو روز قبل با حضور رییس جمهور راه آهن ارومیه بعنوان اولویت های ریلی راه اندازی شد تا بخش عمده ای از وعده دولت در ارتباط با به یادگار گذاشتن راه آهن برای مردم در این دوره اجرایی شود.
1397/08/30
14:49:02
5.0 / 5
4577
تگهای خبر: بودجه , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری