شریعتمداری تغییرات مدیریتی را كلید زد

شریعتمداری تغییرات مدیریتی را كلید زد

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی شب گذشته طی احكام جداگانه ای، تغییرات مدیریتی در وزارتخانه متبوع خویش را كلید زد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، برپایه این تغییرات محمد جعفر كبیری، جوان ۳۰ ساله و تحصیلكرده اقتصاد با حكم وزیر كار بعنوان معاون امور تعاون این وزارتخانه منصوب شد؛ او جوان ترین معاون وزیر دولت دوازدهم است.

هم چنین، پروانه رضایی بختیاری - كارشناسی ارشد مدیریت دولتی كه سابقه ریاست اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعی شمیرانات، ریاست مراجع حل اختلاف ادارات كار، مدیر اداره تعاون كار شمال شرق تهران و معاون روابط كار استان تهران را در كارنامه خود دارد، از جانب شریعتمداری به سمت مدیركل تعاون كار و رفاه اجتماعی استان تهران منصوب گردید.

پروانه رضایی بختیاری، نخستین مدیر كل زن استان تهران است و در 30 سال قبل برای نخستین بار است كه مدیركل این اداره از بین معاونین اداره كل تعیین شده است.

پیش از وی، حاتم شاه كرمی، اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعی استان تهران را برعهده داشت كه در انتصابات جدید شریعتمداری او هم به سمت معاون روابط كار وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی منصوب و جایگزین احمد مشیریان شد.

حاتم شاكرمی - كارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و از سوابق اجرایی وی می توان به عضویت در هیات های حل اختلاف كارگری و كارفرمایی، دبیر كانون هماهنگی شورای اسلامی كار استان لرستان اشاره نمود كه در سمت معاونت روابط كار حكم گرفت.

میرهادی قره سید رومیانی، با ۴۴ سال سن، تحصیلكرده رشته حقوق بعنوان معاون پارلمانی وزارت تعاون منصوب گردید. او معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت دادگستری را در كارنامه دارد.

از دیگر انتصابات وزیر كار، انتصاب داوود كرمی، به سمت مشاور ویژه وزیر و سرپرست حوزه وزارتی است. وی دانشجوی دكترای حقوق عمومی بوده و سابقه معاونت هماهنگی و نظارت معاون پارلمانی رییس جمهوری، مدیركل دفتر حقوقی، امور استان ها و مجلس سازمان ملی جوانان و معاونت مدیركل دفتر هماهنگی و پیگیری امور شوراهای وزارت كشور در كارنامه او به چشم می خورد.

در همین راستا، محمدامین سازگارنژاد - رئیس سابق سازمان آموزش فنی و حرفه ای و معاون وزیر كار كه قبل از این بعنوان دستیار و مشاور علی ربیعی در وزارتخانه مشغول به كار شده بود و همینطور سیدحمید كلانتری - معاون امور تعاون و احمد مشیریان - معاون روابط كار وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی كه به علت اجرای قانون منع بكارگیری بازنشستگان از سمت های خود استعفا داده بودند، در چارچوب قانون بعنوان مشاوران وزیر منصوب شدند.
1397/09/08
20:22:29
5.0 / 5
4588
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری