زاكانی در گزارش ارتباط با مشتری

کاهش زمان صدور پروانه ساختمان به ۲ ماه

کاهش زمان صدور پروانه ساختمان به ۲ ماه

شهردار تهران از کاهش زمان صدور پروانه ساختمان به دو ماه تا اختتام خرداد ماه آگاهی داد و اظهار داشت: ما بخش هایی که در داخل شهرداری است را تسهیل می نماییم و برای کاهش زمان صدور پروانه ساختمان در شهرداری درحال هماهنگی هستیم.


علیرضا زاکانی در گفت و گو با ایسنا، در مورد تحقق وعده کاهش زمان صدور پروانه ساختمان تا خرداد ماه اظهار داشت: در تلاش هستیم میانگین صدور پروانه را که از ۱۰ ماه تا بیش از یک سال طول می کشد را به دو ماه برسانیم و ان شاءالله تا آخر خرداد ماه این مهم محقق می شود.
وی با اعلان اینکه ۱۲۰ مرحله و نقطه اثر در صدور پروانه نقش دارند، اشاره کرد: ما بخش هایی که در داخل شهرداری است را تسهیل می کنیم؛ اما تا آنجا که به ایمنی لطمه نزند و به فضل خدا، برای کاهش زمان صدور پروانه در شهرداری درحال هماهنگی هستیم.
شهردار تهران با اشاره به اثرگذاری و فعالیت سازمان هایی در خارج از شهرداری در پروسه صدور پروانه اظهار داشت: تعدادی از این فرآیندهای صدور پروانه مربوط به سازمان ها و مجموعه های بیرون شهرداری است که رایزنی با آنها را آغاز نموده ایم تا در کاهش صدور پروانه ساختمانی کمک کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا این سازمان ها کمک می کنند؟، اضافه کرد: چرا نکنند؟! کار، کار مردم است و همه باید دست به دست هم بدهند تا کار صورت گیرد.
شهردار تهران در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص جزییات "قرارگاه جمعیت" نیز اظهار داشت: ما به دنبال عنوانی برای تهران هستیم که این عنوان ویژه (تهران خانواده) است. بر این اساس تهران در مدار خانواده حرکت می کند و خانواده نیز مسئولیت ساختن فضایی برای رشد و تعالی افراد و جامعه را ایفا می کند.
وی با اشاره به کاهش جمعیت و کاهش نرخ رشد اظهارکرد: کاهش نرخ رشد در آینده خطرات جدی می تواند برای کشور بوجود آورد و نسل جوان به میانسالی و جمعیت میانسال به سمت کهنسالی حرکت می کند و اگر جایگزینی برای این افراد نباشد، جامعه از سالمندی رنج می برد. بدین سبب ما قرارگاهی را در شهرداری راه اندازی می نماییم که با موضوع ارائه مشوق های لازم برای افزایش جمعیت خواهد بود و تلاش می نماییم تسهیلات لازم را به صورتی به افراد ارائه دهیم. یکی از کارهای خوب که مقدمه آن نیز شروع شده بود موضوع پارک مادر و کودک است. بر این اساس ما بیش از ۳۲۰۰ بوستان داریم که در این طرح، قسمتی از پارک های محله ای برای مادر و کودک تجهیز می شود.
شهردار تهران اضافه کرد: طرح ارائه خدمات به مادران و کودکان در بوستان های محلی فارغ از طرح پارک بانوان است. ۹ بوستان بانوان داریم و در نظر داریم پنج بوستان دیگر ویژه مادران نیز اضافه نماییم.
زاکانی در آخر اظهار داشت: مسئله فرهنگ سازی را نیز در دستور کار قرار داریم و درصدد آن هستیم که نگاه غلطی که به فرزندان وجود دارد و برخی آنان را سربار خانواده می دانند، اصلاح کنیم؛ چونکه معتقدیم فرزند سرمایه است و فرزند شایسته با هیچ مال و عنوانی قابل قیاس نیست.1401/03/01
11:42:07
0.0 / 5
182
تگهای خبر: تسهیلات , جامعه , خدمات , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری