مهر خبر می دهد؛

ثبت نام جدید تسهیلات اشتغال روستایی متوقف گردید

ثبت نام جدید تسهیلات اشتغال روستایی متوقف گردید

ارتباط با مشتری: ثبت نام متقاضیان جدید در سامانه كارا برای ثبت طرح های اشتغالزایی در چارچوب برنامه اشتغال روستایی و عشایری متوقف گردید.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، سامانه كارا كه از پارسال برای ثبت نام متقاضیان طرح های اشتغالزا با اولویت مناطق روستایی، عشایری و مرزی شروع به كار كرد، در چندین مقطع به منظور بررسی طرح های ثبت شده متوقف و باردیگر بازگشایی شد.
اكنون، ثبت نام متقاضیان جدید تسهیلات اشتغال در این سامانه بار دیگر متوقف شده است.
متقاضیان ثبت طرح های اشتغال روستایی و عشایری برای دریافت تسهیلات، هنگام ورود به بخش «ثبت نام متقاضی» اجازه ثبت نام ندارند.
متقاضیان ثبت نام در سامانه كارا هنگام ورود به بخش «ثبت نام متقاضی» با این پیغام مواجه می شوند: «با عنایت به تكمیل ظرفیت طرح های پذیرش شده در سامانه كارا در ارتباط با اجرای قانون پشتیبانی از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی، تا اطلاع ثانوی امكان ثبت نام جدید وجود ندارد.»
با عنایت به اینكه برای تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری معادل ریالی ۱.۵ میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی اختصاص داده شده است، این احتمال وجود دارد كه تقاضای ثبت شده در سامانه توسط متقاضیان بیشتر از اعتبارات پیش بینی شده باشد و بنا بر این ثبت تقاضای جدید متوقف شده است. خبرگزاری مهر، سوژه بازگشایی یا عدم بازگشایی سامانه كارا را پیگیری می كند.

1397/09/23
17:25:36
5.0 / 5
4150
تگهای خبر: اشتغال , تسهیلات , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری