معاون سازمان برنامه و بودجه خبر داد:

احداث ۲۰ هزار فرصت شغلی جدید در حوزه فرهنگ و هنر

احداث ۲۰ هزار فرصت شغلی جدید در حوزه فرهنگ و هنر

ارتباط با مشتری: معاون سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینكه اشتغالزایی در سه حوزه فرهنگی، هنری و رسانه ای را در دستور كار داریم، اظهار داشت: در این راستا پیش بینی شده ۲۰ هزار فرصت شغلی جدید احداث شود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از مهر، حمید پورمحمدی در مراسم امضای تفاهم نامه با وزارت ارشاد برای احداث 20 هزار فرصت شغلی در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه اظهارداشت: برمبنای تفاهم نامه امروز سه نوع كسب و كار در حوزه های فرهنگی، هنری و رسانه ای (تولید محتوای دیجیتال) را مدنظر قرار داده ایم.
معاون سازمان برنامه و بودجه كشور اضافه كرد: ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای پشتیبانی از این برنامه در نظر گرفته شده كه ۱۶۴۵ میلیارد تومان تسهیلات بانكی در شهرها و ۴۰۰ میلیارد تومان در روستاها توزیع خواهد شد.
وی افزود: با عنایت به اینكه نرخ سود تسهیلات بانكی ۱۸ درصد است سازمان برنامه و بودجه پرداخت دو درصد از این نرخ سود را عهده دار شده، بدین سبب نرخ سود تسهیلات در شهرها به ۱۶ درصد خواهد رسید، همین طور این نرخ در روستاها ۶ درصد است.
پورمحمدی اشاره كرد: برای این كار ۸۲ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات در نظر گرفته شده است.
وی اظهارداشت: در مجموع پیش بینی شده در امتداد این برنامه ۱۹ هزار و ۹۴۱ فرصت شغلی جدید احداث شود كه ۱۲ هزار و ۶۵۸ فرصت شغلی جدید در شهرها و ۷۲۸۲ فرصت شغلی در روستاها خواهیم داشت.
معاون سازمان برنامه و بودجه كشور اشاره كرد: آغاز این برنامه از امسال بوده اما طی سال آینده باز ادامه خواهد داشت.


1397/10/02
20:00:48
5.0 / 5
4634
تگهای خبر: اشتغال , بانك , بودجه , تسهیلات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری