، لایحه بودجه ۹۸،

بودجه حمل و نقل هوایی كشور در سال آینده

بودجه حمل و نقل هوایی كشور در سال آینده

به گزارش ارتباط با مشتری بودجه حمل و نقل كشور در بخش هوایی برای دستگاه های تابعه وزارت راه و شهرسازی در مجموع رقمی معادل ۱۵۲ میلیارد و ۵۷۹ میلیون تومان است.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، طبق اطلاعات عرضه شده در لایحه بودجه سال ۱۳۹۸، وزارت راه و شهرسازی به همراه سازمان های زیر مجموعه خود حدودا ۸۳۸۱ میلیارد تومان بودجه خواهند گرفت و این درحالی است كه بودجه سازمان های حمل و نقل هوایی كشور شامل سازمان هواپیمایی كشوری، شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی، مركز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی و شركت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) رقمی حدود ۱۵۲ میلیارد تومان است.

بودجه سازمان هواپیمایی كشوری در سال ۱۳۹۸ رقمی حدود ۹۵ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، درحالی كه این اعتبار برای سال قبل حدود ۱۰۸ میلیارد تومان بود.

شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران دیگر دستگاه زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی است كه امسال بودجه ای دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی داشت و در سال آتی برای آن بودجه ای ۳۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی در نظر گرفته اند.

گفتنی است؛ برای مركز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی كشور هم بودجه ای معادل ۱۸ میلیارد و ۳۷۸ میلیون تومان در لحاظ شده است.

بودجه شركت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) هم از شش میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان امسال به پنج میلیارد تومان در سال آینده كاهش یافته است.
1397/10/04
14:29:51
5.0 / 5
4674
تگهای خبر: آموزش , بودجه , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری