با موافقت وزیر اقتصاد؛

امكان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت دوباره فعال شد

امكان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت دوباره فعال شد

ارتباط با مشتری: بنا به درخواست سازمان خصوصی سازی و با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی، امكان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت در سامانه سهم عدالت از امروز (۱۱ دی ماه ) فعال شد.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از سازمان خصوصی سازی، به دستور فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، دریافت شبای مشمولان سهام عدالت كه تا كنون موفق به ثبت شماره شبای معتبر بانكی خود نشده اند، در سامانه سهام عدالت به صورت موقت فعال گردیده است.
بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، كلیه مشمولانی كه تا كنون در سامانه سهام عدالت به صورت موقت موفق به ثبت شماره شبای بانكی خود در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.irنشده اند، از امروز می توانند نسبت به ورود و ثبت شماره شبای معتبر بانكی خود در سامانه مذكور اقدام نمایند.
بدیهی است سپس راستی آزمائی شماره شبای بانكی ثبت شده توسط بانكهای عامل، سود عملكرد سال ۱۳۹۵ و در مرحله بعد سود عملكرد سال ۱۳۹۶ این دسته از مشمولان توسط سازمان خصوصی سازی به حساب آنان واریز خواهد شد.
همچنین اقدامات آماده سازی جهت واریز سود سهام عدالت سال ۱۳۹۶ شركتهای سرمایه پذیر سهام عدالت ویژه گروه مشمولان روستائیان و عشایر سراسر كشور در سازمان خصوصی سازی در حال انجام می باشد و سپس اقدامات صورت گرفته، بزودی سود این گروه از مشمولان شامل روستائیان و عشایر كشور باز با اطلاع رسانی قبلی از طرف این سازمان به حساب این گروه واریز خواهد شد.
سازمان خصوصی سازی به مشمولان سهام عدالت كه تابحال مبادرت به ثبت شماره شبای بانكی خود ننموده اند، سفارش نموده است از فرصت محدود به وجود آمده در جهت وارد نمودن و ثبت شماره شبای بانكی خود اقدام و بهره برداری نمایند.

1397/10/13
13:39:23
5.0 / 5
4066
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری