رییس اتحادیه املاك:

فریب قیمتهای كذایی مسكن در سایت ها را نخورید!

فریب قیمتهای كذایی مسكن در سایت ها را نخورید!

ارتباط با مشتری: رییس اتحادیه مشاوران املاك اظهار داشت: یك سایت مجازی با درج قیمتهای گاهی كذایی، بازار مسكن را به سمت توهمات قیمتی می كشاند.


مصطفی قلی خسروی در حاشیه نمایشگاه مسكن، شهرسازی و بازآفرینی شهری در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: متاسفانه یك سایت مجازی كه مردم می توانند آگهی فروش خانه های خودرا به صورت بلاعوض در آن درج كنند، بازار مسكن را به سمت قیمت های غیرواقعی سوق می دهد. سابقا بعضی دفاتر مشاور املاك قیمت واحدهای مسكونی را پشت شیشه نصب می كردند كه ما با آنها برخورد كردیم اما الان مرجع قیمت ها را یك سایت مجازی تعیین می كند.
وی در تشریح مضرات این اقدام سایت مجازی فروش املاك اظهار داشت: به صورت مثال، فردی كه قیمت خانه اش متری 10 میلیون تومان است و اصلا قصد فروش خانه را ندارد با عنایت به بلاعوض بودن تبلیغات در این سایت، یك آگهی منتشر و قیمت خانه خودرا متری 16 میلیون تومان تعیین می كند. فرض نماییم یك نفر هم در یك نقطه از كشور آن آگهی را می بیند و خانه را می خرد. همین ملاك قیمت ها میگردد. من این آگهی را به هموطنان عزیز می دهم كه رقم های درج شده در این سایت مجازی به هیچ وجه مورد تایید نیست و نباید فریب آنرا بخورند.
رییس اتحادیه مشاوران املاك تهران با اشاره به اینكه متقاضیان محترم برای خرید مطمئن به دفاتر مشاور املاك بازگشت كنند، اظهار نمود: دلال به معنای دلالت كننده و كسی كه توازن را برقرار می كند است. سامانه املاك و مستغلات باز در اختیار عموم قرار دارد كه مردم می توانند از آن استفاده كنند و خرید مناسبی داشته باشند.
خسروی، هدف از شركت در نمایشگاه مسكن، شهرسازی و بازآفرینی شهری را تعامل با وزارت راه و شهرسازی عنوان و اشاره كرد: مشاوران املاك باید به علم روز دلالی و همین طور مواردی چون صنعت ساختمان و شهر هوشمند اشراف داشته باشند. بنا بر این تعاملات خودرا با مشاغل و دستگاههای مرتبط برقرار می نماییم. در جریان این نمایشگاه با مهندس اسلامی، وزیر راه و شهرسازی صحبتهایی درباب كد رهگیری داشتیم.
وی افزود: با عنایت به رویكرد وزیر راه و شهرسازی درباب ساخت و ساز، امیدواریم مجلس شورای اسلامی و سایر دستگاهها كمك كنند تا وزارتخانه به این مهم دست پیدا كند؛ برای اینكه صنعت ساختمان، از یك سو موتور محرك اقتصاد است و از طرف دیگر، افزایش ساخت و ساز به تعادل در بازار مسكن كمك می نماید.1397/10/25
14:23:55
5.0 / 5
4105
تگهای خبر: اقتصاد , شركت , صنعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری