سازمان فنی و حرفه ای اعلام كرد:

آغاز ثبت نام مرحله جدید آزمون های سنجش مهارت از سه شنبه

آغاز ثبت نام مرحله جدید آزمون های سنجش مهارت از سه شنبه

ارتباط با مشتری: ثبت نام اینترنتی هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ دوم بهمن ماه آغاز می شود.به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور، ثبت نام اینترنتی هشتمین مرحله آزمون متقاضیان صنعت ساختمان، تفاهمنامه های صنایع دستی، فرش و... در سال ۱۳۹۷ از ساعت ۸: ۰۰ بامداد دوم بهمن ماه سال جاری آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ نهم بهمن ماه ادامه می یابد.
بنا بر این گزارش، هشتمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، تفاهم نامه های (صنایع دستی، فرش و نان و غله و... ) سال ۱۳۹۷، نوزدهم بهمن ماه سال جاری انجام می شود.
متقاضیان در بخش های صنعت ساختمان، تفاهم نامه های(صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) از دوم تا نهم بهمن ماه سال جاری با بازگشت به سایت http: //advari.irantvto.ir می توانند سپس خرید كارت اعتباری در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمایند.
بر اساس این گزارش، آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبی و عملی است كه متقاضیان بخش های صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و...) باید سپس ثبت نام در آزمون از پانزدهم تا هفدهم بهمن ماه با بازگشت به سامانه http: //advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.
داوطلبان سپس شركت در آزمون كتبی و كسب نمره قبولی بر طبق برنامه زمانبندی اعلام شده از طرف ادارات سنجش استان ها جهت شركت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده بازگشت كنند.

1397/11/02
14:23:31
5.0 / 5
4337
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری