وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد

بزودی ۵۰۰ هزار مسكن مهر تكمیل می شود

بزودی ۵۰۰ هزار مسكن مهر تكمیل می شود

به گزارش ارتباط با مشتری وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده، دولت ۵۰۰ هزار واحد مسكن مهر را بزودی تكمیل می كند.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، محمد اسلامی امروز (پنجشنبه) در دیدار با آیت الله نوری همدانی با اشاره به اینكه تكمیل طرح مسكن مهر در دولت دوازدهم بعنوان یكی از برنامه های مهم دنبال می شود، عنوان كرد: مسكن یكی از نیازهای اساسی مردم بخصوص اقشار ضعیف است كه با عنایت به تكلیف قانونی در وزارت راه و شهرسازی در تأمین مسكن، برنامه هایی را در حال اجرا داریم.
وی اضافه كرد: تدابیری در جهت راه اندازی ۴۰۰ هزار واحد مسكن جدید برای اقشار كم درآمد هدف گذاری شده است.
اسلامی اظهار نمود: یكی از دغدغه های مسئولان و مراجع در قم، احیای بافت های فرسوده و بازآفرینی است كه در این ارتباط هم منابع مالی ویژه ای تعریف شده است.
وی تصریح كرد: همچون برنامه های راهبردی وزارت راه، ایمن سازی راه های كشور است كه در این خصوص برنامه هایی بدون فوت وقت اتخاذ شده است.
به گفته او، دولت اولویت های مهمی را در توسعه خطوط ریلی و توسعه راه ها و رفع موانع در پیشبرد اهداف در نظر دارد.

سكونت گاه های غیر رسمی بزودی تعیین تكلیف می شوند
همچنین وزیر راه و شهرسازی در هفتمین ستاد بازآفرینی پایداری شهری اظهار داشت: مهم ترین هدف از بازآفرینی بافت های فرسوده، بهبود كیفیت شهری و زندگی مردم است كه در این راستا تمامی سكونت گاه های غیر رسمی باید بزودی تعیین تكلیف شود.
وی با تاكید بر لزوم توجه به شهرسازی عنوان كرد: سیاست گذاری و برنامه ریزی بر مبنای ظرفیت های موجود در شهرسازی امری ضروری می باشد.
اسلامی اضافه كرد: قم شهری مقدس است و باید نگین شهرسازی و معماری در كشور بر مبنای شاخصه های اسلامی و ایرانی شود.
وزیر راه و شهرسازی اظهار نمود: بافت های فرسوده و ناكارآمد شهری و سكونت های غیر رسمی زیبنده قم نیست و باید نوسازی و بافت سازی و تبدیل به بافت های كارآمد شود.
اسلامی بیان كرد: خیلی از شهرها در معماری و شهرسازی مشكلات و ناهنجاری هایی دارند كه نباید اجازه داد در قم چنین بافت های ناكارآمدی داشته باشیم.
وی تصریح كرد: بازآفرینی بافت های ناكارآمد و فرسوده باید با جدیت مورد اهتمام قرار گیرد و دستگاه های اجرایی به تعهدات خود در قبال نوسازی و بازآفرینی بافت های ناكارآمد و فرسوده پایبند باشند.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: اجتناب از موازی كاری و هماهنگی و انسجام میان دستگاه های اجرایی و مدیریتی می تواند زمینه تحول در بازآفرینی بافت های فرسوده را فراهم آورد.
وی اضافه كرد: مهم ترین هدف از بازآفرینی بافت های فرسوده، بهبود كیفیت شهری و زندگی مردم است در این راستا تمامی سكونت گاه های غیر رسمی باید بزودی تعیین تكلیف شود.
اسلامی بیان كرد: در جهت بازآفرینی بافت های فرسوده، هیچگاه كارهای نمادین و شكلی، پاسخگوی نیازها نیست و یك هدف گذاری جدی لازم است.
وی در مورد وضعیت حریم راه آهن در قم و موانعی كه سر بازآفرینی بافت های فرسوده تولید می كند، خاطرنشان كرد: وضعیت راه آهن درون شهری هم باید در كمیته های مشتركی در ستاد بازآفرینی به درستی ارزیابی شود.

زمین های ۳۲ و ۴۸ هكتاری باید به درستی در جهت بازآفرینی بافت های فرسوده واگذار شود
وزیر راه و شهرسازی اظهار نمود: زمین های ۳۲ و ۴۸ هكتاری باید به درستی در جهت بازآفرینی بافت های فرسوده واگذار شود تا شاهد رفع صدمه ها و مشكلات در محدوده بافت های فرسوده باشیم.
وی در ادامه با قدردانی از حضور همه جانبه ملت ایران در عرصه های مختلف اظهار داشت: مردم هوشمند و مؤمن ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند كه انقلاب اسلامی و ارزشهای انقلابی و جایگاه نظام را با هیچ چیزی معاوضه نمی كنند.
اسلامی عنوان كرد: مسئولان در كسوت خدمت گزاری به مردم هستند و حضور انقلابی مردم، بار مسئولیت مسئولان را سنگین تر كرد و باید طبق منویات رهبری و میثاق با آرمان های انقلاب، قوی تر و مصمم تر گام برداریم.
وی اضافه كرد: دشمن با تحریم های اقتصادی و جنگ روانی این گونه تداعی كرده بود كه ملت ایران، چهلمین سالگرد پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی را نخواهد دید از این رو حركت های كور و ضعیفی همچون حادثه تروریستی زاهدان را رقم می زند.
وزیر راه و شهرسازی بیان كرد: ما در این حادثه كاروان شهدا را تقدیم انقلاب كردیم و به دشمن نشان دادیم كه جریان ایثار و شهادت زنده است و نمی تواند به اهداف خود برسد.
وی تصریح كرد: آمریكایی ها در صدد تولید ائتلاف جهانی برای صلح هستند در حالیكه خود حامیان تروریست به شمار می روند این سیاست هیچ هدفی جز پشتیبانی از تروریست ندارد و این جنگ روانی ضد ایران هم راه به جایی نخواهد برد.1397/11/25
22:22:44
5.0 / 5
4300
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , درآمد , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری