غول ایرباس دیگر تولید نمی شود؟

غول ایرباس دیگر تولید نمی شود؟

ارتباط با مشتری: شركت هواپیماسازی ایرباس اخیرا اعلام نموده است كه تا سال ۲۰۲۱ میلادی تولید هواپیمای پهن پیكر A380 را متوقف خواهدنمود.


به گزارش ارتباط با مشتری به نقل از ایسنا، ایرباس A380 كه از زمان ساخت و عرضه نهایی آن ۱۴ سال می گذرد، حالا بنظر می رسد كه به اختتام عمر خود نزدیك شده است چراكه شركت سازنده آن، ایرباس، اخیرا اعلام نموده است كه تحت تأثیر تقاضای پایین ایرلاین های مختلف در جهان، تولید این جت غول پیكر و پهن پیكر تا سال ۲۰۲۱ میلادی متوقف خواهد شد.
این هواپیما كه در اصل به منظور رقابت با بوئینگ ۷۴۷ ساخته و طراحی شده بود، توسط ایرلاین های اندكی همچون هواپیمایی امارات مورد استقبال فراوانی قرار گرفته بود كه حالا بنظر می رسد این ایرلاین ها باز تصمیم گرفته اند میزان سفارش خودرا از این مدل پهن پیكر كاهش دهند و از ۱۶۲ فروند آنرا به ۱۲۳ فروند تقلیل داده اند.
طبق گزارش وب سایت بیزینس اینسایدر، تام اندرز، مدیرعامل ایرباس در این خصوص خاطرنشان كرده است كه تعداد سفارشات قابل توجهی برای خریداری و استفاده از A380 نخواهیم داشت بدین سبب فرایند پرهزینه و زمان بر ساخت آن باز دیگر صرفه و توجیه اقتصادی برای ایرباس نخواهد داشت.
وی ادامه داد كه این امر در نهایت سبب مختومه شدن پرونده تولید هواپیمای ایرباس A380 در سال های آتی خواهد شد.1397/11/27
14:12:35
5.0 / 5
4586
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ارتباط با مشتری
hcrm.ir - تمامی حقوق سایت ارتباط با مشتری متعلق به hcrm است

ارتباط با مشتری

اصول مدیریت و ارتباط با مشتری